xpg-caster-ddr5-ram-teknosafari

XPG, iki yıllık aranın ardından oyuncular için ürettiği en yeni ürünleri Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2022 etkinliğine tanıtacak.

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, CES 2022 fuarına katılacağını paylaştı. Şirket, fuar içerisinde DDR5 belleklerin, PCIe 5.0 SSD’lerin ve Platinum sertifikalı yeni PSU modellerinin de olduğu XPG ve ADATA markalı en yeni donanımlarını ilk kez gösterecek.

XPG ve ADATA, yeni PCIe Gen5x4 SSD ve DDR5 DRAM modellerini tanıtmak için hazırlanıyor. Fuarda XPG Lancer RGB DDR5 RAM ve Caster RGB DDR5 RAM modelleri ilk kez görüntülenecek. Bu iki üründen Lancer, 6000 MT/s ve Caster ise 7000 MT/s hıza ulaşabiliyor.

xpg-ces-2022-ram-ssd-teknosafari

Bunlara ek olarak, prototip aşamasındaki iki ADATA PCIe Gen5x4 SSD de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. İlk model, “Project Nighthawk” kod adlı, Silicon Motion SM2508 kontrolcülü ve saniyede 14GB’a kadar okuma, 12GB’a kadar yazma hızına ulaşabilen bir SSD. Project Blackbird kod isimli diğer SSD modeli ise InnoGrit IG5666 kontrolcüye sahip. Ve saniyede 14 GB okuma, 10 GB yazma hızına ulaşabiliyor. Her iki SSD modeli de 8 TB kapasiteye kadar seçeneklere sahip.

Son olarak ise ADATA tarafından yeni Elite SE920 USB4 taşınabilir SSD modeli ziyaretçileri bekleyecek. Saniyede 40 GB veri aktarım hızına ulaşabilen cihaz, dahili bir fan ve özgün bir soğutma çözümü barındırıyor.

İlginizi Çekebilir:

HBO Max yakında Türkiye ‘de yayınlanacak

Boeing ve Airbus, 5G teknolojisinin ertelenmesini istiyor 

2021 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz