Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Çin menşeli ve çok uluslu bir şirket olan Huawei, ürün yelpazesine her geçen gün bir yenisini katmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipman üreticisi unvanına sahip olan şirket ülkemizde de birçok ürünü ile beğenilen bir marka. Son olarak ise markanın adeta başyapıtı olan HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saat çok yakında Türkiye’de tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Huawei’nin beklenen ürünü sonunda Türkiye’deki tüketicilerle buluşmaya hazır. HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saat, tasarımındaki lüks görünümü ve sahip olduğu tarz ile birçok kişinin daha şimdiden beğenisini toplamış durumda. Pazardaki akıllı saatler arasında çıtayı yükseltecek olan ürün çok yakında Huawei Online Mağazasından Türkiye’deki tüketicilere hizmet vermeye başlayacak. İşte detaylar!

Tasarımda Kalite ve Estetik

HUAWEI WATCH Ultimate incelendiğinde açıkçası ilk göze çarpan unsur, kalitenin ve estetiğin bir araya gelmiş olması. Üründe temel olarak üst düzey tasarım ve malzemelerin kullanıldığı ve bunun da rakiplerine karşı bir üstünlük oluşturacağı düşünülebilir. Birinci sınıf Zirkonyum bazlı sıvı metal kasanın yanı sıra safir saat kadranı ve Nano-Tech seramik çerçeve kullanıcıya tüm hava ve doğa koşullarında kullanım olanağı sunuyor. Böylelikle HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saati ister denizde isterseniz bir dağ tırmanışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü tasarımında kullanılan ve yenilikçi yeni bir malzeme olan zirkonyum bazlı sıvı metal, akıllı saati her türlü hava ve doğa koşulundaki aktivite için dayanıklı ve uygun hale getiriyor. Bu arada zirkonyum bazlı sıvı metalin HUAWEI WATCH Ultimate ile ilk kez akıllı saatlere girdiğini de ekleyelim.

Satışlar Çok Yakında

Su geçirmezliği ve açık hava sporlarındaki performansı ile kullanıcıları oldukça tatmin edecek olan HUAWEI WATCH Ultimate, benzersiz üç düğmeli kurulumla ilk kez donatıldı. Ayrıca saatin işlevselliğinin yanı sıra işçiliğin karmaşıklığı da önemli ve gelişmiş etkileşimli bir deneyimi temsil ediyor. Huawei’nin önceki amiral gemisi kategorilerini gerilerde bırakan HUAWEI WATCH Ultimate akıllı saat ise çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak. Okyanus mavisi ve Keşif Siyahı olmak üzere iki renk seçeneği bulunan ürünü çok yakında Huawei Online Satış Mağazasından temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz