2023 te gelecek 15 inç macbook air olmayacak

Bir süredir hakkında söylentiler ortaya çıkan 2023’te gelecek 15 inç MacBook, güvenilir kaynaklardan Ming-Chi Kuo’ya göre bir Air değil. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir rapor, Apple’ın 2023’te gelecek 15 inç MacBook Air hazırladığını öne sürdü. Bu yeni rapor, bu tür cihazlarla ilgili önceki raporlarla uyuşuyor. Ancak, ünlü analist Ming-Chi Kuo, dizüstü bilgisayarın Air ile bazı benzerlikler göstermesine rağmen adının Air olmayacağına inanıyor.

Kuo, şirketin 2023’ün dördüncü çeyreğinde dizüstü bilgisayarı üretmeye başlayacağına ve Air ile aynı 30W şarj cihazını kullanacağına inanıyor. Bu, cihazın gerçekten de daha bütçe dostu MacBook serisinin bir parçası olacağı anlamına gelebilir.

Küçük güç kaynağına bakılırsa, MacBook Pro olarak adlandırılmayacağından neredeyse emin olabiliriz. Daha önceki raporlar, yeni Pro serisine daha benzer, elden geçirilmiş bir tasarıma işaret ediyor. Ancak henüz cihaz hakkında net şeyler konuşmak için oldukça erken. İlerleyen süreçte bilgi geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

vivo X Note ve X Fold Yakında Tanıtılacak

Google Pixel 6a, Google I/O Etkinliğinde Tanıtılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz