Vodafone FreeZone ve InGame Group iş birliğinde düzenlenen turnuvalara bir yenisi daha ekleniyor. 40 bin TL ödüllü Vodafone FreeZone Zula Cup 2021, 4-5 Aralık tarihinde düzenlenecek.

Vodafone, FreeZone ile 5 yıl önce adım attığı espor ve oyun pazarındaki varlığını devam ettiriyor. Yüzde 100 yerli yapım Zula’nın geliştiricisi InGame Group ve Vodafone iş birliği ile yeni bir turnuva düzenleniyor.

Vodafone FreeZone Zula Cup 2021 adı ile düzenlenen turnuva, 4-5 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. ZulaOyunEspor YouTube kanalından ve ZulaOyun Twitch kanalından canlı yayınlanacak olan turnuvada 128 takım mücadele edecek. Eleme turlarını geçen 8 takım playoff sürecinde boy gösterecek. Eşleştirmeler ise turnuva ağacına göre belli olacak.

Turnuvanın yarı final ve final etapları aynı gün oynanacak. Tüm Zula oyuncularının ücretsiz katılabileceği turnuvanın ödül havuzu ise 40 bin TL’den oluşuyor. Para ödülünün yanı sıra izleyiciler, Zula Büyük Kasa ve Zula Küçük Kasa kazanma şansı da sunulacak.

vodafone-freezone-zula-cup-2021-teknosafari

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Selen Ertem, turnuva hakkında “Vodafone FreeZone markamızla, oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Espor pazarında 5 yılda yaklaşık 31 milyon TL’lik yatırım yaptık. Hedefimiz, önümüzdeki 5 yılda bu yatırımımızı iki katına çıkarmak. FreeZone Gaming portföyümüz ve Gamer ek paketlerimiz ile oyunsever gençler için internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz Vodafone FreeZone Ödüllü Turnuva Sistemi Serisi’nin ardından şimdi de ‘Vodafone FreeZone Zula Cup 2021’ turnuvasını düzenliyoruz. Tüm Zula oyuncularının ücretsiz katılabileceği turnuvamız Zula PC üzerinden gerçekleştirilecek. Oyunsever gençlerimizi bu heyecanı yaşamaya davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

InGame Group Kurucu Ortağı ve CEO’su Genco Alp ise “Vodafone FreeZone markamızla, oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürüyoruz. Espor pazarında 5 yılda yaklaşık 31 milyon TL’lik yatırım yaptık. Hedefimiz, önümüzdeki 5 yılda bu yatırımımızı iki katına çıkarmak. FreeZone Gaming portföyümüz ve Gamer ek paketlerimiz ile oyunsever gençler için internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz Vodafone FreeZone Ödüllü Turnuva Sistemi Serisi’nin ardından şimdi de ‘Vodafone FreeZone Zula Cup 2021’ turnuvasını düzenliyoruz. Tüm Zula oyuncularının ücretsiz katılabileceği turnuvamız Zula PC üzerinden gerçekleştirilecek. Oyunsever gençlerimizi bu heyecanı yaşamaya davet ediyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Yeni BMW 420i Gran Coupe Türkiye’de Satışta

Vlog özellikleri ile dikkat çeken Honor 60 serisi tanıtıldı

Apple Podcasts, 2021 yılının en iyilerini paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz