acer-ces-2022-chromebook-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Acer, bugün yaptığı açıklama ile üretkenlik, eğlence ve iletişim ihtiyaçları için güvenli, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılar için 3 yeni Chromebook modelini tanıttı. 

Acer, tüm kullanım ihtiyaçlarına uygun 3 yeni Chromebook modelini tanıttı. Acer Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri İş Birimi Genel Müdürü James Lin, “Yeni Chromebook dizüstü bilgisayarlarımız farklı ihtiyaçlara sunulan en iyi çözümleri bir araya getiriyorlar. Bütçe dostu fiyatlarla satışa sunacağımız üç model de güçlü performans özellikleri yanında kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yetenekleri ve yenilikçi teknolojileri taşıyorlar. Bildiğiniz gibi günümüz bilgisayar kullanıcıları, daha fazla üretkenlik, bağlantı ve eğlenceyi artık ev ortamında istiyorlar. Bunun için de kullanımı kolay cihazları tercih ediyor. Yeni Acer Chromebook’lar kullanıcıların tüm bu ihtiyaçlarına cevap veriyor” şeklinde konuştu.

acer-chromebook-ces-2022-teknosafari

İnce tasarımı ve dayanıklı alüminyum kasasıyla dikkat çeken yeni Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H), okul, kişisel projeler, iş ve daha fazlası için kullanabileceğiniz taşınabilir bir Chromebook olma özelliğini taşıyor. Gelişmiş çoklu görevler için 8 çekirdekli yeni süper hızlı MediaTek Kompanio 1380 işlemciden güç alan cihaz, olağanüstü performans özellikleri ve 10 saate kadar pil ömrü ile kullanıcıların gün boyu üretken kalmalarını sağlıyor. VertiView’in 3:2 en boy oranına sahip 13,5 inçlik ekranı, kullanıcılara ekranı kaydırmadan daha fazla içerik görebilecekleri yüzde 18 ekstra dikey ekran alanı sunuyor. Ayrıca, bu harika ekranın 2256×1504 çözünürlüklü paneli ve 7,7 mm inceliğindeki yan çerçeveleri sayesinde, görseller daha da çarpıcı şekilde deneyimleniyor.

Acer Chromebook Spin 513 (CP513-2H) Nisan 2022 itibarıyla EMEA bölgesinde 649 eurodan başlayan fiyatlarla satışta.

Acer Chromebook 315 (CB315-4H/T) 2022’nin ilk çeyreğinin sonunda EMEA bölgesinde 399 eurodan başlayan fiyatlarla satışta.

Acer Chromebook 314 (CB314-3H/T) Nisan 2022 itibarıyla EMEA bölgesinde 369 eurodan başlayan fiyatlarla satışta.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz