Amazon dijital platformu Prime Video’nun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yeni yapımı Hunters’ın fragmanını yayınladı. Dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu, 21 Şubat’ta yayın hayatına başlayacak.  

Amazon, dijital platformu Prime Video’nun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Yayın platformu, yaptığı paylaşımda yeni yapımı ‘Hunters’ın ilk sezon fragmanı ile tarih duyurusuna yer verdi ve videonun üzerine “Bu kadro, gözlerinizin daha önce gördüklerinden çok daha fazlası” notunu düştü.

21 Şubat’ta Prime Video üzerinden yayın hayatına başlayacak olan dizinin ilk sezonu, 10 bölümden oluşacak. Oyuncu kadrosunda Al PacinoLogan Lerman, Kate Mulvany ve Josh Radnor gibi ünlü isimler bulunan yapım, 1977’de New York’ta yaşayan bir grup Nazi avcısının maceralarını anlatacak. Nazi avcısı ekibi dizide, yüzlerce üst düzey Nazi yetkilisinin Amerika’da bir komplo hazırlığında olduğunu keşfetmesinin ardından suçluları adalete teslim etmek için kanlı bir maceraya girişecek.  

Dizinin kadrosundaki en prestijli isimlerden biri olan Al PacinoHunters’la 1968 yapımı “N.Y.P.D” isimli dizideki rolünden beri ilk kez mini-dizi olmayan formatta bir televizyon dizisinde izleyici karşısına çıkacak. 80 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, “The Godfather” serisindeki rolüyle ünlü ve dizinin popülaritesine ciddi anlamda katkı sağladığı düşünülüyor. 

 

2019’da en çok izlenen Netflix içerikleri listesi açıklandı

Atiye Netflix Türkiye’nin en popüler dizisi oldu

Netflix Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde abone sayısını ikiye katladı

Netflix’in ikinci Türk dizisi Atiye sosyal medyada olumlu eleştiriler aldı