Ana Sayfa Teknoloji Anker’in Kablosuz Dikey Süpürgesi Tek Şarjla 40 Dk Kullanım Ömrü Sunuyor

Anker’in Kablosuz Dikey Süpürgesi Tek Şarjla 40 Dk Kullanım Ömrü Sunuyor

0
890

Son dönemlerde sık sık görmeye alıştığımız kablosuz dikey el süpürgelerine Anker de yeni bir ürün ekliyor. Anker ’in yeni kablosuz dikey el süpürgesi Eufy HomeVac S11 Go olarak isimlendirilen cihaz, kablosuz yapısı ile birlikte ev temizliğinde kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra yüksek çekiş gibi ve çoklu modlarıyla da farklı zeminlerde yaşanılan sorunların önüne geçebiliyor.

Kablosuz dikey süpürgeler, temizlik anlamında pek çok problemi ortadan kaldıran son yıllarda pek çok tüketici tarafından tercih edilmeye başlanan bir inovasyon olarak görülüyor. Kablolu süpürgelerde karşılaşılan prize takma kablo çıkarma işlemlerini ortadan kaldıran kablosuz dikey süpürgeler bu noktada pratikliği destekliyor.Şarj istasyonundan ayrıldığı anda temizliğe başlayan süpürgeler tüketicilere hız kazandırıyor.

Anker‘in yeni kablosuz dikey süpürgesi, istendiğinde hem el süpürgesi olarak kullanılabildiği gibi hem de başlıkları tüketiciler tarafından kolay bir şekilde değiştirebiliyor. Bu noktada farklı birçok zemini temizlemek kolaylaşıyor. Aynı zamanda hafif ve ergonomik yapısı sayesinde temizlik yorgunluğu deyimini de ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Anker Eufy HomeVac S11 Go kablolu da kullanılabiliyor

HomeVac S11 Go, 120AW çekiş gücü ile en derin toz ve kirleri 650 ml’lik toz haznesine topluyor. Üç farklı çalışma modu bulunan Anker’in yeni kablosuz dikey süpürgesi tek şarjla 40 dakika çalışma imkanını da kullanıcılara sunuyor. Cihaz 40 dakikalık kullanım ömrüyle dikkat çekmeyi başarıyor. Çıkartılabilir pili olan cihaz aynı zamanda kablosu sayesinde istenirse prize takılarak da kullanılabiliyor. 650 ml’lik bir toz hanesi bulunan HomeVac S11 Go, 5 katmanlı filtreleme sistemi ve Dual Vortex teknolojisiyle temizlikte ekstra dikkat eden kişiler için alternatif olabilir. Kutusundan dört farklı başlığı çıkan cihaz, bu bağlamda farklı yüzeylerde ve köşelerde daha kolay bir temizlik sunabilir. 

Cihazın ucundaki LED aydınlatma ile mobilya altlarını temizlemek veya yüzeydeki kirleri görmek çok daha kolay bir hale geliyor. HomeVac S11 Go, halı ve sert yüzeylerdeki derinlemesine temizliği, tüm eve taşımak için motorlu minik fırçasından yardım alıyor. Bu fırça süpürgeye takıldığında, mobilya kumaşı, yatak ve koltukları da derinlemesine temizlemek mümkün oluyor.

İlginizi Çekebilir:

LG, Yeni Süpürge Serisini Ekim Ayı Sonunda Satışa Sunacak 

Bireylerin Yüzde 75’i, Evlerinde Bulunan Toz Tiplerinin Farkında Değil! 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz