LG Yeni Süpürge

LG, yeni elektrikli süpürge serisini Ekim ayı sonunda satışa sunacağını duyurdu. Serideki modellerin, daha uzun kullanım ömrü sunabilmek için değiştirilebilir çift batarya ile geleceği ve en ince toz parçacıklarını bile yüzde 99 oranında yakalayabilen yıkanabilir filtrelere sahip olacağı ifade edildi.  

LG, yeni elektrikli süpürge serisini Ekim ayı sonunda satışa sunacağını duyurdu. Kışa temiz bir başlangıç yapmak için zahmetsiz ve üstün bir temizlik sağlayacak ürün arayışında olanların, LG’nin yakında satışa sunacağı dik süpürge ile diledikleri temizliğe kavuşacağı ifade edildi. Güney Koreli teknoloji devi ayrıca; özellikle pandemi nedeniyle temizliğine her zamankinden daha fazla özen gösterenler için yeni serinin, mükemmel bir yardımcı olacağını belirtti.  

Üstün temizlik sağlamayı hedefleyen ve Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni süpürgelerin, uzun çalışma saatleri ve ergonomik yapısıyla da kullanıcıların favorisi olacağına işaret edildi.  

Yeni LG süpürgeler, güçlü emiş gücüne sahip olacak

LG Süpürgeler

Aktarılan detaylara göre; yeni LG süpürgeler, ergonomik yapısı ile tek tuşla kolay kullanım ve güçlü emiş gücü sunacak. Modeller, özellikle uzun süre süpürmek için değiştirilebilir çift batarya ile gelecek. Seri, en ince toz parçacıklarını bile yüzde 99 yakalayabilen yıkanabilir filtrelere sahip olacak. Bununla birlikte; cihazların sapı ve aksesuarları, kolay kullanım için tek dokunuşla uzayıp kısalabilecek. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

LG, Katlanabilir Akıllı TV’si Signature OLED RX’i Ekimde Satışa Sunacak

LG, Wing İsimli Akıllı Telefonunun Fiyatını ve Çıkış Tarihini Açıkladı

LG Velvet, Türkiye’de 31 Ekim’e Kadar Kampanyalı Olarak Satışa Çıktı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz