Apple’ın fiyatıyla dudak uçuklatan saati Apple Watch Ultra Türkiye pazarına giriş yaptı. Etkileyici özelliklere sahip olan saat, artık Apple’ın resmi internet sitesinden satın alınabiliyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, 7 Eylül’de gerçekleştirdiği Far Out isimli etkinlik kapsamında birçok yeni ürünü kullanıcıların beğenisine sundu. Etkinliğe damga vuran ürün hiç şüphesiz iPhone 14 olsa da Apple’ın en az bir iPhone kadar pahalı akıllı saati Apple Watch Ultra da ön plana çıkan ürünler arasında yer aldı.

Özellikleri ve tasarımıyla teknoloji severlerin dikkatini çekmeyi başaran Apple Watch Ultra, iPhone 14’ün ardından heyecan verici bir şekilde Türkiye pazarına girdi. Saatin Türkiye satış fiyatı ise duyanları şaşkına çevirdi!

Far Out Etkinliğinin Favorilerinden Apple Watch Ultra Kullanıcıların İlgisini Çekmeyi Başardı!

Apple Watch Ultra, kullanıcıların dikkatini çeken birçok özellikle karşımıza çıktı. Tasarım açısından standart Apple Watch Series 8’e benzeyen akıllı saat, özellikleriyle hiçbir saate benzemediğini kanıtladı. Öyle ki bu akıllı saatin 49 mm’lik titanyum kasası, aşırı sıcak ve soğuklara olağan üstü dayanıklı. Ayrıca Apple Watch Ultra, 100 metreye kadar suya da dayanıyor. Normal kullanımda 36 saate varan, düşük güç modunda ise 60 saate kadar pil ömrü sunan akıllı saat, Apple Watch Series 8’in sunduğu tüm sağlık özelliklerine de sahip.

Apple Watch Ultra, alışılmış akıllı saatlerden gerçekten de farklı. Geçen hafta saate bir sağlamlık testi yapılmış ve çekiçle girişilen akıllı saat, üzerinde durduğu masa kırılmasına rağmen tek parça kalmıştı. Hatta saatin ekranı bile, safir cam ekranla tasarlandığı için deforme olmamıştı.

Apple Watch’un Türkiye Satış Fiyatı Ne?

Sağlamlığı, tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle kullanıcıların bir hayli ilgisini çeken Apple Watch Ultra, nihayet Türkiye pazarına giriş yaptı. Saat ülkemizde 3 farklı renk seçeneği ve 9 farklı kordon seçeneğiyle satışa sunuluyor. Saatin fiyatı ise 27.999 TL olarak belirleniyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz