Deezer, ücretsiz kullanıcıların diledikleri müziklere erişim sağlaması adına Google Asistan akıllı hoparlör ve ekranları kullanmasına izin veriyor. Artık Deezer ’ın ücretsiz kullanıcıları da Google Home sayesinde çalmak istedikleri parçaları kolayca bulabilecek. 

Bugünden itibaren Deezer’ın ücretsiz kullanıcıları sevdikleri müzikleri çalmak için Google Asistan akıllı hoparlör ve ekranlarını kullanabilecekler. Bunun için kullanıcıların öncelikle Google Home uygulamasında Deezer ’ı varsayılan müzik hizmeti olarak atamaları gerekiyor. Daha sonra basitçe “Hey Google, müziğimi çal” komutuyla müzik dinlemeye başlayabilirler. 

Müzik zevklerine göre kişiselleştirilmiş bir çalma listesi isteyenler Google Asistan’dan “Flow” larını çalmasını isteyebilir. Ayrıca belirli bir çalma listesi, sanatçı ya da ruh haline uygun bir müzik türü de tercih edilebilir. 

Ücretli abone olmasalar da tüm Deezer kullanıcılarının sevdiği parçaları evinde keyifle dinlemesini istediklerini belirten Deezer İş Ortağı Entegrasyonu Direktörü Nicolas Pinoteau “İster sakin müziklerle dinlenmeyi ister canlı müziklerle egzersiz yapmayı sevsinler tüm kullanıcılarımızın tek yapması gereken Google Asistandan Deezer’la çalmasını istemeleri yeterli!” dedi. 

Deezer ücretsiz reklam içerir. Ancak kullanıcılar her bir saatte altı kere atlama hakkına sahip olur. Tüm çalma listeleri karma modda çalınır. Ücretsiz Deezer bugünden itibaren Google Asistan akıllı hoparlör ve ekranlarında yer almaya başlayacak.

Deezer ASMR Sessions için Starlar Hit Şarkıları Fısıldadı

İnternette son dönemlerde sık sık gördüğümüz ASMR içeriklerinin tüketimi geçen yıla göre yüzde 248 oranında artış gösterdi. Deezer da, kullanıcılarına yeni “ASMR Sessions” ile ulaşmayı hedefliyor. Yıldızlarla dolu kadroda Alicia Keys, Sir Tom Jones, Ava Max, James Blunt ve YUNGBLUD yer alıyor. Yıldız şarkıcılar, kendi benzersiz ASMR yorumlarını kullanarak süper hitlerini şaşırtıcı ve daha önce hiç duyulmamış bir parçaya dönüştürdü. 

İlginizi Çekebilir:

Deezer, Müzisyenler ve Yayıncılar İçin ‘Deezer for Creators’ İsimli Bir Analiz Aracı Yayınladı! 

Apple Watch Kullanıcıları, Artık Telefonları Yanlarında Olmasa da Deezer Üzerinden Müzik Dinleyebiliyor

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz