Apple Watch Deezer

Dijital müzik platformu Deezer, Apple Watch uygulamasının kısa bir süre önce güncellendiğini duyurdu. Yapılan güncelleme sayesinde; Deezer’ın ücretli aboneleri, artık sevdikleri şarkıları direkt olarak saatlerine indirebilecek ve telefonları yanlarında olmasa da müzik dinleyebilecek. 

Dijital müzik platformu Deezer, kısa bir süre önce Apple Watch uygulamasının güncellendiğini duyurdu. Yapılan güncelleme ile Deezer’ın ücretli abonelerinin, artık sevdikleri şarkıları direkt olarak saatlerine indirebilecekleri ve telefonları yanlarında olmasa bile müzik dinleyebilecekleri kaydedildi. Aktarılan detaylara göre; Deezer’ın yeni indirme modu ile Deezer editörlerinin hazırladığı veya kullanıcıların kendi favorilerinden oluşturdukları çalma listelerinden birini seçmek yeterli olacak. Listeler seçildikten sonra Apple Watch üzerindeki Deezer uygulaması, hemen indirilebilir hale gelecek. Bununla birlikte; kullanıcılar, uygulamanın çevrimdışı özelliği ile çalma listeleri ve şarkıların indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, Apple Watch içerikleri dinleyebilecek.  

Ayrıca kullanıcılar, diledikleri zaman Apple Watch’a indirilen şarkıları yer açmak için silebilecek. Bunun yanında, iPhone cihazlardaki Apple Watch uygulamasından ne kadar depolama alanı kaldığı da kontrol edilebilecek. Deezer’ın yeni uygulama güncellemesi, istenilen listelerin silinmesine de olanak tanıyacak. ‘Deezer Aile’ abonelerinin her biri, kendi profillerinden çalma listesi ve şarkı indirebilecek.  

Deezer uygulamasının “remote” özelliği, tüm dünyada kullanıma sunuldu

Deezer Remote Özelliği

Diğer yandan; Apple Watch’taki Deezer uygulamasının remote” özelliği sayesinde, kullanıcılar kendi ‘Flow’larının yanı sıra favori şarkıları, çalma listeleri, sanatçıları ve albümlerini telefonlarını ceplerinden çıkarmadan dinleyebilecek. Yenilenmiş arayüz sayesinde şarkı atlamak, tekrar çalmak ya da durdurmak da çok daha kolay hale gelecek. 

Paylaşılan diğer bilgilere göre; Deezer’ın güncellenmiş Apple Watch uygulaması, en yeni Apple Watch yazılımına sahip tüm dünyadaki Deezer abonelerinin kullanımına açıldı. Yeni Apple Watch uygulamasını güncellerken amaçlarının kullanıcılara zahmetsiz ve sorunsuz bir deneyim yaşatmak olduğunu belirten Deezer İşbirliği Çözümleri Direktörü Nicolas Pinoteau, konuya ilişkin açıklamasında “İndirilebilen çalma listeleri müzikseverlerin istedikleri şarkıları gönül rahatlığıyla ve Apple Watch’ları üzerinde dinlemelerini sağlıyor” ifadelerine yer verdi.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Siri, ‘HomePod’ Cihazlarda Deezer Entegrasyonu Aldı! 

Deezer Canlı Müzik Yayını Sektörüne Girmek için DREAMSTAGE ’e Yatırım Yaptı

Deezer, ‘4 Mayıs Star Wars Günü’nü Kutluyor! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz