Geçen hafta kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden ayrılan Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle maddi bağımsızlıkları için iş aradıklarını söylemişlerdi. Burger King restoran zinciri ise çeşitli yollardan ısrarlı bir şekilde Prens ve eşine iş teklifinde bulunuyor. 

Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle geçen hafta kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden ayrılmıştı. Çift sosyal medyalarından, Kraliçeyi desteklemeye devam etiklerini ve üst düzey görevlerinden ayrıldıklarını açıklamıştı. Bununla birlikte aynı zamanda maddi bağımsızlıklarını kazanmak için iş aradıklarını söylemişlerdi. Burger King ise Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle’ye ısrarlı bir şekilde iş teklifinde bulunuyor. 

Burger King ilk iş teklifini Arjantin İnstagram hesaplarından yaptı. “Eğer iş arıyorsanız, sizin için yeni bir tacımız var” diyen Burger King bu paylaşımı ile 4 gün içerisinde 3800’ü geçen beğeni almayı başardı. 

https://www.instagram.com/p/B7HO6PQnA2o/

Daha sonra Burger King teklifini daha ciddi bir şekilde, Arjantin gazetelerinden Clarin’de yayımlanan mektubuyla devam etti.  

Ve son olarak birkaç gün önce Burger King resmi Twitter hesabından, Prens ve eşine, Burger King kraliyetinde her zaman iş bulabileceklerini söyleyen bir Tweet attı ve Burger King iş başvuru sayfasının linkini paylaştı.  

Kaynak: Mediacat