cem-yilmaz-nft-teknosafari

OpneSea üzerinde açık artırmaya başlayan Cem Yılmaz, NFT koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Paylaşılanlara göre Cem Yılmaz NFT koleksiyonu sahipleri, ünlü komedyenin etkinlikleri için ömür boyu kombine bilet sahibi oluyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk çizimlerini OpenSea üzerinde NFT olarak açık artırmaya sunan ünlü komedye, koleksiyonunu genişletiyor. Üstelik NFT koleksiyonunu satın alanlar, ömür boyu Cem Yılmaz etkinliklerine kombine bilet sahibi oluyor.

Kontrat adresi değiştirilemeyen kripto para olarak betimlenen NFT, son dönemlerde adından çokca söz ettiriyor. Milyonlarca dolara çıkabilen NFT ürünleri, şimdiden milyar dolarlık bir pazar haline gelmiş durumda.

Yavaş yavaş ünlü isimler de NFT dünyasına adım atıyor. Mesut Özil, kendi NFT koleksiyonuna dair ilk paylaşımları yapmışken, ünlü komedyen ise bir koleksiyonu açık artırma olarak satışa çıkardı.

cem-yilmaz-nft-koleksiyonu-teknosfari

Ünlü komedyen, ilk olarak kendi kadın çizimleri ile satışa başlamışken, karikatür portreleri de satışa sunuldu. Farklı renklerdeki portreler, 0.5 ETH miktarına kadar teklifler aldı. Siyah beyaz portre ise 1 ETH üzerine çıkmış durumda.

Cem Yılmaz, portrelerini alanlara ek hediyeler de sunuyor. Renkli portrelerini satın alanlar, kendi belirleyecekleri bir gösteriye 2 kişilik bilet alırken, siyah beyaz portreye sahip olan kişi ömür boyu tüm gösterilere 2 kişilik kombine bilet sahibi olacak.

İlginizi Çekebilir:

Galatasaray Türkiye’nin İlk Spor Kulübü NFT Koleksiyonu’nu Piyasa Sürüyor

NFT Satışları, 2021 Yılının İlk Yarısında 2.5 Milyar Dolarlık Bir Hacme Ulaştı!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz