OPPO, en yeni mobil işletim sistemi ColorOS 13 için lansman tarihini açıkladı. 18 Ağustos’ta piyasaya sürülecek ColorOS 13, Android 13 tabanlı ilk OEM işletim sistemlerinden biri olacak. Detaylar yazımızda!

Merkezi Dongguan, Guangdong’da bulunan ve Tokyo, Kuala Lumpur, Gurgaon, Varşova, Düsseldorf ve Mexico City’de bölgesel merkezleri olan OPPO, küresel bir tüketici elektroniği ve mobil iletişim şirketi olarak faaliyet gösteriyor.

2021 yılının birinci çeyreğinde küresel akıllı telefon sevkiyatında 4’üncü sırada ve Çin’de 2. sırada yer alan OPPO, dünya çapında 10 Akıllı Üretim Merkezi, 6 Araştırma Enstitüsü, 5 Ar-Ge Merkezi ve Londra’daki bir Uluslararası Tasarım Merkezi ile 40’tan fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor. Geniş faaliyet ağı ve her segmentte ürettiği akıllı telefonları ile dikkat çeken marka, şimdilerde Android 13 tabanlı ColorOS 13 işletim sistemini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

ColosOS 13 Yolda!

Dünyanın lider akıllı telefon üreticileri arasındaki yerini koruyan OPPO, ColorOS’ta mümkün olan en iyi işletim sistemi deneyimini sunmak için Android ile yakın bir şekilde çalışıyor. ColorOS 12 ile beraber cihazların bellek kullanımı ve güç tüketimi verimliliğini artıran Oppo’nun, yeni sürümde tasarım ve kullanım deneyimi açısından yenilikler sunması bekleniyor.

Android 13’ün temel güvenlik ve gizlilik özellikleriyle bütünleşen ColorOS 13, OPPO tarafından geliştirilen, büyük ekranlarla en iyi deneyimi sunmak, birden fazla cihaz arasında sorunsuz bağlantı sağlamak, üretkenliği ve verimliliği artırmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi yeni akıllı özelliklerle karşımıza çıkacak. Aynı zamanda sorunsuz bir Android deneyimi sunabilmek için işletim sisteminin tasarımı da güncellenecek. ColorOS 13’ün tanıtımı 18 Ağustos Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleşecek ve isteyenler bu tanıtımı YouTube ve Twitter’da ColorOS resmi hesaplarını takip edebilecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz