mercusys-me30-teknosafari

TP-Link markasının ‘bütçe dostu’ olarak görülen markası Mercusys AC ve çift bantlı Wi-Fi sinyal güçlendirici modeli tanıtıldı. TP-Link Mercusys ME30, fiyat performans ürünü olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ağ ürünleri ile büyük bir beğeni toplayan TP-Link, bütçe dostu Mercusys ürün portföyünü genişletiyor. Günümüzde neredeyse her evde bulunan Wi-Fi sinyalleri, evin her yerinde eşit güçte yayılamıyor. Bununla birlikte en ideal çözümler, Wi-Fi sinyal genişletici cihazlar oluyor.

Mercusys ME30 model Wi-Fi sinyal güçlendirici, sevilen modellerinde olduğu gibi kolayca kurulup kullanılabiliyor. Wi-Fi sinyalleri konusunda problem yaşayan kullanıcılar, sinyal güçlendirici cihazlar sayesinde evin tüm bölgelerine eşit ve güçlü Wi-Fi sinyali iletebiliyor. ME30 modeli, çift bant desteği sayesinde iki bant arasında cihazları dağıtarak ağ tıkanıklığını da dengeliyor.

tp-link-mercusys-me30-wi-fi-sinyal-teknosafari

ME30, ayarlanabilir yüksek kazançlı antenleri ile birlikte Wi-Fi kapsama alanını kolayca genişletebiliyor. Prize tak-çalıştır yapısı sayesinde kullanıcılar, kolay bir şekilde kurulum yapabiliyor. Böylece Wi-Fi ölü bölge sorunu kolayca ortadan kalkıyor.

Mercusys ME30, çift bantta toplam 1200 Mbps hızlara erişebiliyor. 4K video, online oyun gibi uygulamaları sorunsuzca destekliyor ve herhangi bir gecikme artışı gibi durumlar ile karşılaşılmıyor. Ayrıca üzerinde yer alan WPS tuşu sayesinde kolayca modem/router ile eşleşip çalışır hale geliyor. Bu eşleşme sonrasında Akıllı Sinyal Göstergesi ile evde en uygun yere cihaz konumlandırılabiliyor.

ME30, tüm bu gelişmiş özellikleri ile birlikte KDV dahil 299 TL fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir:

Huawei Online Mağaza ile Muhteşem Cuma İndirim Dönemi Başladı

Sosyal Medya ve İnternet Temalı Filmler

Spotify 2021 Özeti Nasıl Bakılır? Spotify 2021 Özet 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz