Okuma Süresi
1 dakika

Dark dizisi yapımcılarından yeni bir Netflix dizisi geliyor. Olumlu eleştiriler toplayan ve ünü tüm dünyaya yayılan Dark’ın yapımcılarının üstlendiği dizi ‘1899’ ismiyle çıkış yapacak. Şimdiden merakla beklenen 1899 dizisinin ilk tanıtım fragmanı da Netflix tarafından paylaşıldı. 

Netflix Almanya tarafından yayınlanan ve platformun en popüler dizileri arasına giren Dark, üçüncü sezonuyla izleyicisine veda etmişti. Hala en sevilen diziler arasında yer alan Dark’ın yapımcılarının yeni bir dizi üzerinde çalıştığı belli oldu. Netflix’in ilk tanıtım fragmanını paylaştığı 1899 dizisinden ilk ayrıntılar da geldi. 

Bahsettiğimiz gibi Dark’ın da yapımcılığını üstlenen Jantje Friese ve Baran Bo Odar’ın yapacağı 1899 dizisinin ilk tanıtım fragmanına bakıldığında gizem ve kaosun dizide bolca yer alacağı izlenimi şimdiden anlaşılıyor. 

1899 ’un konusu

Netflix’in yeni dizisinde; Avrupa’dan New York’a yol alan bir göçmen gemisindeki gizemli olayları göreceğiz. Farklı geçmişlere ve milletlere sahip yolcular, yeni bir yüzyıl için hayalleri ve umutlarıyla göç ederken açık denizde aylardır kayıp olan bir gemiyi keşfedecek. Bu beklenmedik gemi ise olayları tetikleyecek. Göçmenler kayıp gemide, kabusa benzer bir bilmece çözmeye çalışırken, her yolcunun geçmişi ise sırlar ağı aracılığıyla birbirine bağlanacak. 

8 bölümden oluşacağı aktarılan dizinin oyuncu kadrosunda ise; Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musial, Lucas Lynggaard Tønnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, José Pimentão, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Flyn Edwards, Alexandre Willaume ve Anton Lasser bulunuyor.

Netflix’in “Eski kıtadan yenisine seyahat eden farklı uluslardan göçmenler, açık denizde sürüklenen başka bir gemiyle karşılaşınca kendilerini kâbus gibi bir bilmecenin içinde bulur” açıklamasıyla paylaştığı 1899’un yayın tarihi hakkında ise açıklanan net bir bilgi şu an için bulunmuyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Netflix 1899 tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir:

Netflix, DC Çizgi Roman Uyarlaması Sweet Tooth ’un Fragmanını Paylaştı

Netflix, ‘Bir Şeyler Oynat’ Özelliğini Kullanıma Sunduğunu Duyurdu 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz