Tekno Safari editörleri tarafından hazırlanan ve Cem Avnayim’in sunuculuğunu üstlendiği DigiToll’ün ilk bölümü, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Teknoloji dünyasından zilimize takılan gelişmeleri ele alacağımız program, her Cuma saat 21.00’de YouTube kanalımızda yayında olacak. 

Tekno Safari ailesinin yeni formatı DigiToll’ün ilk bölümü “Tekno Safari” YouTube kanalında yayınlandı. Cem Avnayim’in sunuculuğunu üstlendiği program, bundan sonra her hafta teknoloji dünyasından zilimize takılan gelişmeleri ele alacak. DigiToll, bazen zili çalıp irkilmemizi sağlayacak, bazen de mizah dolu içerikleriyle yüzümüzü güldürecek. Tekno Safari editörleri tarafından hazırlanan bülteniyle dijital dünyaya damga vuran gelişmeleri ve teknoloji dünyasından öne çıkan yenilikleri izleyicisiyle buluşturacak olan program, her Cuma saat 21.00’de YouTube kanalımızda yayında olacak. 

DigiToll’ün yayınlanan ilk bölümü; Corona virüsü hakkındaki son gelişmeler, salgının teknoloji dünyasındaki etkileri, Facebook CEO’su Mark Zuckerbergin WhatsApp’tan para kazanmak için bulduğu yeni yol, Netflix’in Türkiye’deki yeni düzenlemesi ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın şarkı çıkarması gibi teknoloji tutkunlarının ve “Ben teknoloji tutkunu olmasam da teknoloji severim” diyenlerin ilgisini çekecek pek çok gelişmeyi derleyerek izleyici beğenisine sundu. Teknoloji basınına yeni bir soluk getirecek olan DigiToll’ün ilerleyen bölümleri, farklı sürprizleri de içerisinde barındıracak.  

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri ve çok daha fazlasını takip etmenizi sağlayacak DigiToll’ü kaçırmamak için Tekno Safari” YouTube kanalına abone olmayı ve kanal bildirimlerinizi açmayı unutmayın. İyi seyirler!  

Tekno Safari Podcast #7 Yayında!

Dyson Lin ve Air 2 / e-Age #2 Yayında!