Timur Akkurt’un, Dyson Pure Humudify – Cool Nemlendiricili Hava Temizleme fanını incelediği, deneyimlerini anlattığı videomuz yayında!

Hava kirliliği, alerji, virüsler, bakteriler. Hayatımızın içinde ve bizleri eskisinden daha çok etkilemekte. Çevre kirliliğini belki bireysel olarak çözemiyoruz ama evlerimizin havasını temizleyebiliriz. Bu videoda Timur Akkurt size fiyatı biraz yüksek olmakla birlikte çok etkili bir cihaz anlatıyor, Dyson Pure Humidify Cool. Pandemi ile birlikte mecburan en çok zaman geçirdiğimiz evlerimizin havası temiz olmak zorunda. Sağlığımız için çok önemli. Bu sebeple bu tip bir cihazın evimizde olması önem kazandı. Sadece tozlar, bakteriler değil polenlerde alerjisi olanlar için evlerimizin içini cehenneme çevirebilmekte. AR-GE’ye çok yatırım yapan, kaliteli ürünler ile karşımıza çıkan Dyson hava temizleme ve nemlendirme konusunda da yeni bir ürünle karşımızda.

Dyson Pure Humudify Cool Nemlendiricili Hava Temizleme fanı özellikleri

Dyson Pure Humidify + Cool  Nemlendiricili Hava Temizleme fanı; hijyenik olarak havayı nemlendirmek, buharlaştırarak serinletmek ve tüm yıl boyunca etkili bir şekilde havayı arındırmak için UV-C teknolojisini kullanıyor.

Dyson mikrobiyolog ve mühendislerinin tasarladığı yeni Dyson Pure Humidify + Cool Nemlendiricili Hava Temizleme fanı, ilk geçişte sudaki bakterilerin yüzde 99.9’unu yok etmek için Dyson’ın devrim niteliğindeki yeni UV-C teknolojisini kullanıyor. Biyostatik gümüş dişli buharlaştırıcı, gerçek bir hijyenik nemlendirme sağlamak için bakteri oluşmasını önlüyor.

Hava Temizleme Kategorisi Global Direktörü Charlie Park konuya ilişkin açıklamasında: “İnsanlar, genellikle Dyson’da çözmek istediğimiz sorunları doğru bir şekilde araştırmak için oluşturduğumuz profesyonel ekibe ve yüksek teknolojili biyokimya laboratuvarımıza şaşırıyor. Bilgiyi aerodinamik, filtrasyon ve algılama gibi temel mühendislik ilkeleriyle birleştiren Dyson mühendisleri ve bilim insanları, yıl boyunca kuru ve kirli havanın üstesinden gelmek ve hijyenik bir iç mekân sağlamak için bu üç fonksiyona sahip ürünü geliştirdi.” dedi.

İlginizi Çekebilir:

Dyson Mühendisleri Yatakların Nasıl Temizlenmesi Gerektiğini Anlatıyor

Bireylerin Yüzde 75’i, Evlerinde Bulunan Toz Tiplerinin Farkında Değil! 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz