Elon Musk, kendi elektronik şarkısını takipçileriyle paylaştı 

0
636

Elektrikli otomobil devi Tesla’nın CEO’su Elon MuskSoundCloud hesabı üzerinden vokali, sözleri ve prodüksiyonunun kendisine ait olduğu bir elektronik dans parçası paylaştı. Şarkıyı “Don’t Doubt ur Vibe” ismiyle çıkaran MuskTwitter’da parçanın duyurusunu yaptıktan sonra hesap ismini “Elektronik Dans Müziği” ifadesinin baş harflerinden oluşan ‘E “D” M’ ile değiştirdi. 

Amerikan elektrikli otomobil devi Tesla’nın kurucu ortağı ve CEO’su olan Elon Musk, bir süredir sosyal medya ağlarında yaptığı esprili paylaşımlarla gündem yaratıyor ve bu platformlarda yankı uyandırıyordu. Musk, yaptığı son çalışmayla bu kez de müzik sektörüne el salladı. 49 yaşındaki CEO, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla yeni bir elektronik parça ürettiğini duyurdu. Elektronik tarzdaki şarkıya “Don’t Doubt ur Vibe” ismini veren Musk, yaptığı paylaşımda stüdyoda çekilen fotoğraflarına ve üretim aşamasındaki eğlenceli dakikalara yer verdi.  

Paylaşım sonrası dünyaca ünlü CEO, yine sosyal ağlarda hızla yayılan pek çok caps’in ana konusu oldu. Binlerce beğeni alan paylaşımdan kısa bir süre sonra Elon MuskTwitter resmi hesabının ismini İngilizce “Elektronik Dans Müziği (Electronic Dance Music)” ifadesinin baş harflerinin kısaltması olan ‘E “D” M’ ifadesiyle değiştirdi. Vokali, sözleri ve prodüksiyonu tamamıyla Musk’a ait olan şarkı, Perşembe günü yöneticinin SoundCloud hesabından paylaşıldı. Şarkının kapak fotoğrafında ise Tesla tarafından geliştirilen “Cybertruck” ve Mars görsellerine yer verildi.

Musk parçayı oluştururken ünlü bir pop şarkıcısı olan kız arkadaşı Grimes’ın kendisine yardım edip etmediği ise henüz bilinmiyor.

Dünyaca ünlü yönetici, daha önce de 2016 yılında Cincinnati Hayvanat Bahçesi’nde yanına bir çocuk düşmesi sonrası vurularak öldürülen goril Harambe’yle ilgili de bir şarkı paylaşmıştı.  

Elon Musk, Şanghay’daki dansıyla gündem oldu