Houseparty’nin hack’lendiği iddiaları bir süredir gündemde. Epic Games’in sahibi olduğu sosyal ağ olan Houseparty ’nin hack ’lendiği iddialarını reddeden Epic Games, söz konusu olayın doğruluğunu ispatlayana 1 milyon dolar vereceğini açıkladı.

Bir süredir gündemde olan ancak henüz kanıtlanmayan Houseparty ’nin hack ’lendiği iddialarını Epic Games yaptığı açıklamalarla reddetmişti. Şirket şimdi ise yeni bir etkinlik başlattı. Epic Games, Houseparty’nin hack’lendiğini ispatlayan ilk kişiye 1 milyon dolar vereceğini belirtti. Oyunseverlerin sıklıkla takip ettiği mecraların başında gelen Epic Games, oyun satışının yanı sıra aynı zamanda oyunseverler için de ücretsiz oyun kampanyaları da düzenleyerek milyonlarca kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Şirket yeni başlattığı etkinlikle de dikkatleri yine üzerine toplamayı başardı. 

1 milyon dolar vaadedilen yeni etkinlik için, Epic Games’in sadece tek bir şartı bulunuyor. Bu şartı sağlayan kişi 1 milyon doların sahibi olacak. 

Epic Games’in yeni etkinliği, tam 1 milyon dolar ödül vadediyor. Dileyen herkesin katılabildiği etkinlikte yapmanız gereken tek şey ise Epic Games’in sunduğu bir şartı sağlamak. Bu şartı sağladığınız takdirde sizler de 1 milyon doların sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz hemen, Epic Games’in bu etkinliğinin detaylarına yakından bakalım.

Teknoloji gündeminde genellikle oyunları ve oyun mağazasıyla bulunan Epic Games aynı zamanda bir sosyal platformu da bünyesinde bulunduruyor. Houseparty ismiyle bilinen sosyal mecrada kullanıcılar birbirleri ile görüntülü konuşma gerçekleştiriyor. Kullanıcıların arkadaşlarıyla birlikte oluşturdukları ve istedikleri şekilde görüntülü görüşmeler gerçekleştirdikleri Houseparty ’nin hack ’lendiği iddiaları son zamanlarda gündemi meşgul ediyor.

Houseparty ‘nin Hack ‘lendiğini ispatlayana 1 milyon dolar!

İlk olarak 2016 yılında tüketici beğenisine sunulan platform, özellikle Mart ayında ciddi bir yükseliş sağladı.  İnsanların evlerinde bulunduğu bu dönemde yaşanan artış sayesinde Houseparty App Store’de ABD’nin en çok indirilen 6. uygulaması olmayı dahi başardı. Yaşanan bu artışın ardından ise birçok iddia gündeme geldi. Bu iddiaların arasında Spotify ve Netflix’in hack’lendiği ve hesap bilgilerinin çalındığı da öne sürüldü. Hack’lendiği söylenen uygulamalar arasında Houseparty de yer alıyor. Epic Games, görüntülü konuşma uygulaması olan Houseparty için iddiaların doğru olmadığını ve platformda yaşanan bir hack’lenmenin gerçekleşmediğini açıkladı. 

Epic Games, Houseparty’nin hack’lendiği belirtilen karalama kampanyası için dikkat çekici bir etkinlik de başlattığını açıkladı. Şirket, Houseparty’nin hack’lendiğini ispatlayan ilk kişiye tam 1 milyon dolar vereceğini belirtti. Şirketin başlatmış olduğu etkinlik, hem söz konusu hack’lenme iddialarının yalandan ibaret olduğunu hem de uygulamasının arkasında nasıl durduğunu gösteriyor. 

Steam, oyun güncellemeleri için bir açıklamada bulundu 

Riot Games’in beklenen oyunu Valorant, kapalı beta dönemine başlıyor

Epic Games’den 3 ücretsiz oyun

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Savaş Oyunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz