Pablo Escobar’ın kardeşi yeni katlanabilir cep telefonu Escobar Fold 2’yi tanıttı.  

Netflix’de yayınlanan dizisi sonrasında herkesin ismini duyduğu uyuşturucu satıcısı Pablo Escobar’ın kardeşi bir süredir akıllı cep telefonu üretimi gerçekleştiriyor. Katlanabilme özelliğine sahip olan Escobar Fold 1‘den sonra şimdi de Escobar Fold 2 tanıtıldı. Pablo Escobar’ın kardeşinin tanıttığı yeni katlanabilir cep telefonu 399 dolarlık fiyatı ile piyasada bulunan en ucuz katlanabilir cep telefonu.  

escobar fold 2 ile ilgili görsel sonucu"

Tasarımsal olarak Samsung’un katlanabilir cep telefonu Galaxy Fold’a fazlasıyla benzeyen Escobar Fold 2’nin açıldığı zaman 7.3 inçlik, katlandığında ise 4.6 inçlik bir ekrana sahip. Escobar Fold 2’nin ön tarafında 8 MP’lik ve 10 MP’lik iki kamera bulunuyor. Arka tarafında ise 12 MP’lik ana kamerasına 16 MP’lik geniş açı kamerası ve 12 MP’lik telefoto kamera eşlik ediyor. Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alan Escobar Fold 2’nin 4380 mAh’lik bir bataryaya sahip.    

escobar fold 2 ile ilgili görsel sonucu"

Escobar Fold 2’nin 8 GB bellek,128 GB’lık depolama ve 12 GB bellek, 512 GB’lık iki farklı versiyonu bulunuyor. 8 GB’lık versiyonu 399 dolar, 12 GB versiyonu ise 549 dolar olarak belirlendi ve önümüzdeki ay satışa çıkması bekleniyor.   

Pablo Escobar’ın kardeşinin ürettiği katlanabilir telefon “Escobar Fold 1″e CES’ten yasak