ücretsiz güvenlik yazılımı

Siber güvenlik şirketi Eset, koronavirüs nedeniyle evde daha fazla vakit geçiren Türkiye’nin, dijital olarak da güvende kalması için, 3 aylık ücretsiz güvenlik yazılımı veriyor.

Türkiye’de insanların kendi ve sevdiklerinin sağlığı için evde daha fazla vakit geçirmesinden dolayı, evdeki internet kullanımı büyük ölçüde artmış durumda. Aynı şekilde siber suçluların bu yoğun kullanımı kendi faydalarına dönüştürme ve koronavirüs endişesinden yararlanma çabası da arttı. Çeşitli oltalama (Phishing) ve zararlı yazılım bulaştırma yöntemleriyle kişilerin bilgisayar, tablet ve telefonlardaki hassas verilere ulaşmaya çalışıyorlar. Güvenlik yazılım şirketi Eset, bu sıkıntılı dönemde internet kullanıcılarının korunmasında yardımcı olmaya çalışıyor. Bu yüzden siber güvenlik hizmetini 3 ay için ücretsiz kullanıma açmış durumda.

3 aylık ücretsiz güvenlik yazılımı

3 aylık ücretsiz güvenlik yazılımı

 

Eset Türkiye, koronavirüs günlerindeki zor zamanları hem fiziksel hem de dijital anlamda güvenle atlatabilmek amacıyla Türkiye’deki tüm kullanıcılara, üç ay boyunca internet güvenliği yazılımını ücretsiz olarak kullanıma sundu.

Eset’in en kapsamlı yazılımlarından biri olan Eset Internet Security, Eset’in özel hazırladığı web sayfasından indirilebilir durumda. Üç ay ücretsiz kullanım, 30 Nisan 2020 tarihine kadar indirilen Eset Internet Security lisansları için geçerli.

Eset Türkiye CEO’su Alain Soria, “Türkiye’nin en büyük siber güvenlik kuruluşu olarak sorumluklarımızın farkındayız ve tüm internet kullanıcılarının yanındayız. İnisyatif kullanarak internet güvenliği yazılımımızı, huzurlu ve güvenli internet deneyimi için tüm Türkiye’nin kullanımına açtık. Hepimiz evde dijital cihazlarımızla çalışıyor veya zaman geçiriyorken, isteyeceğimiz en son şey, bilgisayarlarımıza ve diğer cihazlarımıza zararlı yazılım bulaşmasıdır. Korsanları evinize sokmamak elinizde” diye konuştu.

Tüm işletim sistemleri için ücretsiz güvenlik yazılımı 

Öğrenci, öğretmen, doktor, sağlık personeli, emekli, avukat, serbest meslek sahibi, kim olursa olsun; çalışırken, öğrenirken, öğretirken ister Windows ister Mac OS, Linux veya Android, hangi işletim sistemi olursa olsun, ESET Internet Security, herkesin bilgisayar, tablet veya telefonunda kullanılabilir.

Dijital dünyada kişisel ve finansal bilgilerimizi, fotoğraflarımızı, özel hayatımızı hedef alan 1 milyarı aşkın zararlı yazılım dolaşıyor. Eset Internet Security, Bankacılık ve Ödeme Koruması, UEFI Tarayıcı, Web Kamerası Koruması, Ağ Saldırısı Koruması, İstismar Önleyici, Davranışsal İnceleme gibi onlarca katman ve Augur makine öğrenim teknolojisiyle; ev ve küçük ofis kullanıcılarının dijital cihazlarını bilinen ve hatta henüz bilinmeyen tüm siber saldırı türlerine karşı koruma altına alıyor.

Bu linkten indirebilirsiniz

Aşağıdaki linkten Eset Internet Security yazılımını indirerek, kendinizi ve sevdiklerinizi üç ay boyunca dijital dünyanın tehlikelerine karşı hiçbir ücret ödemeden koruyabilirsiniz:

https://www.eset.com/tr/covid19/

Her Telefonda Çalışan 5 Nostaljik Oyun #EVDEKAL

Sony, PlayStation oyun indirme hızına kısıtlama getiriyor 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz