kulup-3-sezon-teknosafari

Netflix tarafından yayınlanan son Türk yapımlarından biri olan Kulüp, 2. sezonu ile bugün karşımıza çıktı. Dizinin 2. sezonunun yayınlanması ile birlikte Kulüp 3. sezon çıkacak mı soruları sorulmaya başladı.

Netflix dizisi Kulüp 3. sezon çıkacak mı? 1950’li yılların İstanbul’unda geçen ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kulüp dizisinin 2. sezonu, 6 Ocak 2022 itibari ile yayınlandı. Dizinin yeni sezonunda sürpriz gelişmeler yaşanırken, sosyal medyada 3. sezon soruları sorulmaya başladı.

Kulüp 3. sezon çıkacak mı?

kulup-3-sezon-ne-zaman-tarihi-teknosafari

Netflix içerisinde yayınlanan Türk dizisi Kulüp, bugün 2. sezon ile karşımıza çıktı. Netflix, dizilerin ilk 7 gün ve ilk 30 gün performanslarını çok ciddiye alan bir platform olarak biliniyor. Bu sebeple Kulüp dizisinin 3. sezon konusunda detaylı bilgiler, Şubat ayının ortalarında net olarak belli olacaktır.

Bunlara rağmen Kulüp dizisi, ilk sezonu ile oldukça beğenilmişti. 2. sezonu ile de ilk günden listelere girmeyi başaran yapım, henüz net bir şey söylemek için erken olsa da muhtemelen 3. sezon ile gelecektir.

Kulüp dizisi konusu nedir?

kulup-sezon-3-teknosafari

1950’li yılların kozmopolit İstanbul’unda geçen Kulüp dizisi, eski mahkum olan Mathilda’yı konu alıyor. Mathilda, af ile hapisten çıktıktan sonra, asi kızı ile yeniden bağ kurabilmek için bir gece kulübünde çalışmaya başlıyor.

Mathilda, aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile mücadele etmeye başlar. Kulüp içerisine girmesi ile ortamdaki ruhu değiştiren Mathilda, burayı bir yuva haline getirir.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz