forza-horizon-5-oynanis-teknosafari-min
Okuma Süresi
1 dakika

Playground Games, Forza Horizon 5 için 8 dakikalık oynanış videosu yayınladı. Grafikleriyle ile tüm dünyada beklenen oyun, 5 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan Forza Horizon 5, yeni oynanış videosu ile yeniden gündeme oturdu. Yayınlanan videolar, oyunun yüksek kaliteli grafiklerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Üstelik oynanış videolarından biri, 8 dakika uzunluğunda.

Forza Horizon 5, Meksika’da geçecek ve ülkenin birçok yerinde seyahat etmemize olanak verecek. Paylaşılan oynanış videosu, bu detayları gözler önüne sererken, bekleyenlerin oynanış hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Yeni videolar ile birlikte Playground Games, yeteneklerini bir kez daha sergiliyor.

Forza Horizon 5 oynanış videosu

Playground Games, yeni oyun ile ilgili açıklamalarda bulundu. Belirtilenlere göre şirket ve çalışanlar, Forza Horizon 4 ile kendilerini çok geliştirdi. Bu sayede geliştirici ekip, daha önce yaptıkları hataları yeni oyunda tekrarlamadı. Ayrıca şirket, Forza Horizon 4 ile Forza Horizon 5 oyunlarını da hikayesel anlamda birbirine bağladı. Oyunu hikayesi için oynayanlar da bu sebeple sevinecektir.

Şirket, Forza Horizon 5 ile Meksika’nın coğrafi koşulları için çok çalıştığını belirtiyor. Ayrıca belirtilenlere göre Forza Horizon 5, birbirinden çok farklı coğrafi koşullarda araba sürme olanağı tanıyacak. Oyun, önceki oyuna göre içerik olarak da çok daha dolu olacak.

Forza Horizon 5 ile ilgili yayınlanan 2. video ise daha çok grafik kalitesine ve arabalara odaklanıyor. Tanıtım videosu, oyunda yer alan araçları tanıtırken, 41 saniyelik içerikte tüm araçlara yer verilmiyor.

İlginizi Çekebilir:

Apex Legends Mobile Türkiye ’ye Geliyor!

Call of Duty: Vanguard Alfa ve Beta Tarihleri Duyuruldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz