venom-2-ertelendi-teknosafari-min

Venom 2, büyük bir kitle tarafından uzun zamandır bekleniyor. Ancak etkisi yeniden artan COVID-19 pandemisi sebebi ile Venom 2, Sony tarafından 4. kez ertelendi.

Venom 2 : Let There be Carnage, 4. kez ertelendi. Son dönemlerde artış gösteren COVID-19 vakaları, ertelemenin sebebi olarak gösterildi. Sony, Venom 2 yeni çıkış tarihi olarak 2022’yi gösterdi.

Sony, COVID salgını sebebi ile minimum risk düzeyinde çalışan şirketlerden biri olarak anılıyor. Şirket, artan vakalar ile birlikte tüm çalışmalarını durdurabiliyor ya da erteleyebiliyor. Bu durum ile birlikte Venom 2, 4. kez ertelenerek bekleyenlerini üzdü.

Defalarca ertelenen Venom 2, bekleyenleri tarafından tepki çekmeye başladı. 4. kez ertelenen film, artık heyecanını kaybetmeye başladı. Aşılamanın artması ile tüm dünya, yavaş yavaş normale dönmeye çalışıyor. Yeni filmler de vizyona girerken Sony, risk almadan çalışmalarına devam ediyor.

Sony, filmin vizyon tarihi ile maksimum seyirciye ulaşabileceği tarihi hesaplıyor. Bu sebeple filmi erteleyen Sony, konu hakkında detaylı bir açıklamada bulunmadı. Şirket, Disney’in Black Widow’da yaptığı gibi sinema ve dijital platformlarda aynı anda yayınlanma gibi bir politikaya sıcak bakmıyor.

Sinema sektörü, pandemiden en çok etkilenen sektörlerden birisi oldu. 2020’nin başlarından bu yana zorluklar çeken sektör, virüsün Delta varyantı ile tekrar tehlike altında. Bilindiği üzere Delta varyantının, dünya genelinde pandeminin en yoğun olduğu döneme geri dönülmesine sebep olabileceği söyleniyor.

Venom 2, Sony tarafından paylaşılanlara göre yalnızca sinemada vizyona girmek istiyor. Vizyon sonrasında ise filmin herhangi bir platformda yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca Venom 2 çıkış tarihi, şu anda net olarak bilinmiyor. Sony, konu hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

İlginizi Çekebilir:

Netflix Türkiye Eylül 2021 Takvimi – Netflix Eylül Filmleri

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Diziler ve Filmler

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz