getir-n11-teknosafari

Getir’in kurucusu Nazım Salur, e ticaret platformu N11 için hisse satın alma işlemlerinin tamamlandığına işaret eden bir paylaşımda bulundu.

2015 yılında kurulan ve hızlı bir şekilde büyümesine devam eden Getir, market alışverişini 10 dakikada teslim ederek tüm dünya genelinde büyük bir ilgi görüyor. Son zamanlarda ise Getir, N11 hisseleri ile ilgileniyordu.

Getir ile N11 arasındaki satın alım, geçtiğimiz haftalarda Rekabet Kurumu tarafından onaylanmıştı. Bununla birlikte şirket, satın alma işleminin tamamlandığına dair paylaşımda bulundu.

getir-nazim-salur-teknosafari

Getir şirketinin kurucusu Nazım Salur, kişisel Twitter adresi üzerinden bir paylaşımda bulundu. Salur, yaklaşık 12 saat önce yalnızca “n” harfinin yazılı olduğu bir paylaşım yapmıştı. Geçtiğimiz dakikalarda ise Salur, yalnızca “11” yazılı bir paylaşım yaptı. Bununla birlikte N11 satın alım işlemlerinin tamamlandığına dair algılar oluştu.

Bilindiği üzere şirket, geçtiğimiz haftalarda Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim AŞ (N11) içerisinde hissedar olmak için Rekabet Kurumu’na başvurmuştu. Rekabet Kurumu onayında geçen başvurunun önünde ise herhangi bir engel kalmadı.

Tabii ki konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak Nazım Salur tarafından yapılan paylaşım ile birlikte beklenen haberin yakın zamanda paylaşılacağı düşünülüyor. Satın alım işlemleri ile birlikte N11, Getir bünyesi altında çalışmalarına devam edecek. Ancak platform içerisinde ne gibi değişiklikler olacak bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:

Meta, evden çalışma sürecini uzattı – 2022

Apple, 2021’de App Store geliştiricilerine ne kadar ödedi?

Take Two, Zynga şirketini satın alıyor

2022 Altın Küre kazananları belli oldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz