god-of-war-ragnarok-cikis-tarihi-teknosafari

PlayStation veri tabanı içerisinde veri madenciliği yapan kullanıcılar, God of War Ragnarok çıkış tarihi verilerine ulaştığını belirtti. Ancak paylaşılanlar herhangi bir resmiyet barındırmıyor.

God of War Ragnarok, ilk açıklandığı dönemlerde 2021 yılında çıkması beklenen oyunlar arasındaydı. Koronavirüs kaynaklı endişeler ile birlikte oyun, 2022 takvim yılına eklenmişti. Bununla birlikte oyun, hala resmi bir çıkış tarihine sahip değil.

Sızdırılan PlayStation veri tabanına bakıldığında God of War Ragnarok çıkış tarihi, 30 Eylül 2022 olarak görülüyor. Elbette bu bilgi kesin bir durum ifade etmiyor. Zira hem Sony hem de oyunun geliştiricisi Santa Monica Studio, konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

god-of-war-ragnarok-ne-zaman-teknosafari

Bunların yanında sızdırılan tarihe bakıldığında 30 Eylül 2022, Cuma gününe denk geliyor. Sony, neredeyse tüm oyunlarının devam oyunlarını Salı ya da Cuma günü piyasaya sürüyor. Ayrıca oyunun 2022 yılının 4. çeyreğinde çıkış yapması, oldukça tutarlı gözüküyor.

Ancak tüm bunlar gerçek veriler olsa bile, son zamanlarda oyun geliştirici şirketleri oyunları söz verilen zamanda yayınlamamaları ile ünlü hale geldi. Oyunlar, çıkışına 1 hafta kala bile ertelenirken, 10 ay sonraki çıkış tarihinin gerçek olsa bile ertelenmemesi neredeyse mümkün değil denilebilir.

Son olarak ise 2022 yılında Sony tarafından gelecek ilk büyük PS5 oyunu Horizon Forbidden West (18 Şubat 2022) olarak gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:

Gelir İdaresi Başkanlığı, sosyal medya ve uygulama gelirleri yasası için kılavuz yayınladı

Kripto para fenomenleri meclise davet edildi

Samsung Tri-Fold sızdırıldı: 3 ekranlı katlanabilir telefon

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz