TechTalk #1 Podcast

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #1’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, ilk bölümüyle 14 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağladı.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #1’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, ilk bölümüyle 14 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağladı. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; Tesla’nın Bitcoin yatırımı, Türkiye’nin milli uzay programı, Joe Biden hükumetinin TikTok yasağı ile ilgili tutumu, Twitter ‘Hükumet’ etiketini, Apple Watch ile açılması beklenen iPhone kilidi, Çin’in Clubhouse yasağı ve SpaceX’in Starlink uydu interneti hizmeti de yer aldı. Ayrıca izleyiciler de yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.   

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! 

TechTalk’un 14 Şubat’ta yayınlanan ilk bölümünü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’, Pazar 21.30’da Canlı Yayında! 

Haftalık Teknoloji Sohbeti TechTalk #3 Yayında | Küresel İnternet Kullanımı ve NASA Deep Space Network

Haftalık Teknoloji Sohbeti TechTalk #5 Yayında | Reçetesiz COVID-19 testi, NFT

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz