TechTalk Tekno Safari

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, yeni bölümüyle 21 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanalında canlı yayınlanacak. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuşacak. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri de haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağlayacak.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, ikinci bölümüyle 21 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Tekno Safari YouTube kanalında ve Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuşacak. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri de hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağlayacak. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıyacağı konular arasında, NASA’nın Mars keşif aracı Perseverance’ın kızıl gezegene inişi de yer alacak. Ayrıca izleyiciler de yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılabilecek ve teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktaracak. Yayını kaçırmak istemeyenler şuradan ‘TechTalk’un yeni bölümünü izleyebilecek: 

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! 

‘TechTalk’un 14 Şubat’ta yayınlanan ilk bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tekno Safari Ekibi, Huawei Mate 40 Serisi’ni Özel Canlı Yayında Yorumlayacak (HEDİYELİ)

Araba Mı Alsak, Oyun Konsolu Mu? – Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Tekno Safari YouTube Kanalında Yayında!

‘iPhone 12 Pro & iPhone 12 – Fotoğraf ve Video Performansı’, Timur Akkurt YouTube Kanalında Yayında! (Video)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz