Galaxy S23 Ultra, Şubat ayının başlarında tanıtılması beklerken tanıtım için kullanılması planlanan tasarım görselleri sızdırıldı. Yeni ortaya çıkan görseller, önceki haberlerle uyumlu görünüyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S23, 2023 yılının Şubat ayında tanıtılacak. Geçtiğimiz senelerde de görüldüğü üzere amiral gemisi cihazlar henüz piyasaya çıkmadan önce söylentiler yayılmaya başlıyor. Yeni cihazın ortaya çıkmasına bir buçuk ay kala, ilk önce lansman renkleri ortaya çıkmışken şimdi de tasarım görselleri ortaya çıktı.

91Mobiles’in paylaştığı görsellerde Galaxy S23 serisinin reklamları için kullanılacağı iddia edilen tasarım görselleri bulunuyor. Bu görsellerde Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra ve Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5 gibi mevcut Galaxy giyilebilir teknolojik ürünler dikkat çekiyor.

Galaxy S23’te Kamera Adası Olmayabilir

Birçok akıllı telefon üreticisi, son yıllarda cihazlarının arka tarafına kamera sensörleri ve lensler için minik bir adacık yerleştirmeyi tercih ediyor. Bu sayede kameralar için daha geniş bir alan açılabiliyor. Samsung, S23 serisinde bu adayı kullanmayacak gibi görünüyor. Özellikle A ve M serisi yeni telefonlarda kullanılan “adasız kamera” tasarımı, birçok kullanıcı tarafından beğeni toplamıştı. Aynı zamanda akıllı telefonun arka kısmında sol üst köşeye yayılmış olan kameralar ve sensörler de ayrı bir yapı üzerinde bulunmuyor. Ayrıca dört kamera lensinden üçünün kenarlıkları da telefonla aynı renkle tasarlanmış.

Galaxy S23 Ultra, görünene göre tasarım bakımından selefiyle benzerlikleri barındırıyor. Ancak yine de cihazda bazı küçük değişiklikler dikkat çekiyor. Kamera halkalarının dışında çerçevelerin de biraz daha incelmiş olması göze çarpıyor. Son olarak gerçek cihaz ile tasarım görselleri arasında birtakım farklar tabii ki söz konusu olabilir. Ancak yine de daha önce ortaya çıkan renklerin bu tasarımlarda da görülmesi, Şubat’ta tanıtılacak cihazların bu görsellerle benzerlik taşıyacağı söylenebilir.

Galaxy S23 Ailesinin Lansmanlarda Kullanılacak İmza Rengi

Serinin imza rengi, Samsung’un bu telefonların tüm tanıtım ve pazarlama malzemelerinde en çok öne çıkacak olan renk oluyor. Her yeni yılda ve seride tazelenen imza renkleri, 2023’te Galaxy S23 için açık altın/pembe altın, Galaxy S23+ için pembe ve S23 Ultra için yeşil olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz