Türkiye teknoloji perakendeciliği ve e-ticaret alanında öne çıkan Teknosa, İstanbul ve Ankara’dan sonra müşteri odaklı dijital ağırlıklı deneyimin ortaya konulduğu yeni konsept mağazasını Trabzon’da açtı. 

Mağazaları olan dijital bir platforma dönüşüm yolculuğunda müşteriyi odağa alan yatırımlarında hız kesmeyen Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, üçüncü konsept mağazasını Forum Trabzon AVM’de hizmete soktu. Extra formatıyla hizmet verecek mağaza, ürün çeşitliliğinin yanı sıra farklı deneyim alanları ve pazaryeri köşesiyle tüketicilere çok daha dijital ve yalın bir deneyim sunacak. Forum Trabzon AVM’de extra formatıyla hizmet verecek mağazada beyaz eşya dahil akıllı telefonlardan tabletlere, küçük ev aletlerinden TV’lere tüm ürünler daha dijital bir deneyimle teknolojiseverlerle buluşacak.

Görme Engelli Kişilere Yardımcı Olacak Özel Bölümler

Tüm yeni konsept mağazalarda olduğu gibi Forum Trabzon AVM’deki mağazada da görme engelli müşteriler için yürüyüş alanları ve satış danışmanlarına kolayca ulaşabilecekleri butonlar ile fiziksel engelli müşteriler için kasada ve Tekno Hizmet alanında oluşturulan özel bölümler yer alıyor. Tüketiciler yeni konseptte ürün bilgilendirme ekranları sayesinde daha rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşarken, mağazada oluşturulan sürdürülebilirlik duvarı ile de geri dönüşümden karbon ayak izi hesaplamaya pek çok konuda bilgi edinebilecek.

Teknosa Hakkında

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 2000 yılında, teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Teknosa, konusunda uzman çalışanlarıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştTirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren ilk ve en yaygın mağaza zinciri olan Teknosa, bugün mağazaları, teknosa.com ve mobil platformlarıyla çoklu kanalda kesintisiz hizmet vermektedir. Teknosa, Teknosacell markasıyla mobil hat ve iletişim hizmeti veren tek teknoloji perakende şirketidir.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz