hepsiburada-mobil-teknosafari

Efsane Kasım indirimleri ile birlikte tüm e-ticaret platformları yoğunluk yaşarken, Hepsiburada App Store’da ‘Günün Uygulaması’ seçildi.

Apple, App Store içerisinde her gün uygulamaları belli kategoriler ile öne çıkarıyor. Tüm bu kategoriler arasından en yoğun kullanıma sahip olanı ise Günün Uygulaması unvanına sahip oluyor. 9 Kasım tarihinde Hepsiburada, Apple App Store içerisinde Günün Uygulaması seçildi.

Hepsiburada uygulaması, kullanıcı arayüz tasarımı ve kalitesi, kullanıcıların uygulama içi deneyimi, uygulamanın verimliliği, yaratıcılığı, işlevselliği gibi kriterler göz önüne alınarak değerlendirildi.

hepsiburada-gunun-uygulamasi-teknosafari

Bununla birlikte Hepsiburada iOS uygulaması, Efsane Kasım indirimleri ile birlikte yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Efsane Kasım döneminin ilk günü 7 Kasım’da uygulama, 1 günde 302 bin indirme sayısına ulaştı. Kasım ayı itibari ile ise iOS cihazlarda 6 gün, Android cihazlarda ise 5 gün boyunca en çok indirilen uygulama oldu.

Apple’ın App Store sayfasında Hepsiburada’nın iOS uygulaması, “Tüm Aile için Tek bir Uygulama” başlığıyla, “Türk e-ticaret platformu Hepsiburada’nın uygulaması, ihtiyacın olanı bulmayı ve sipariş etmeyi çok kolaylaştırıyor. Hem müşteriler hem satıcılar için son derece güvenilir bir deneyimi tek çatı altında topluyor.” sözleriyle tanıtıldı.

  • Hepsiburada iOS indir: Tıkla
  • Hepsiburada Android indir: Tıkla

İlginizi Çekebilir:

Türkiye’nin Birçok Büyük Şirketleri, Casper Kurumsal Çözümleri Tercih Ediyor

Spotify’da Dinleyebileceğiniz En İyi Podcastler

Instagram Ücretli Abonelik Fiyatları Belli Oldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz