earfun-kulaklik-teknosafari

2018 yılında bir grup endüstriyel tasarımcı, akustik mühendis ve müzik tutkunu tarafından kurulan EarFun, yüksek performanslı kulaklık modellerini ulaşılabilir fiyat ile sunuyor. EarFun kulaklık modelleri, birçok alanda en iyi fiyat performans ürünü olarak değerlendiriliyor.

Son teknolojiye sahip kulaklık modelleri tasarlamaya devam eden EarFun, en uygun fiyatlar ile premium ses deneyimi sunuyor. “Daha İyi Ses, Daha İyi Yaşam” sloganıyla birbirinden özel kablosuz kulaklık modelleri sunan marka, dünyanın en hafif kulaklıklarını tasarlıyor. Air Pro, Air True Wireless, Free Pro, Free 2 ve Air Pro 2 True Wireless modelleriyle kablosuz özgürlük sunan marka; CES Inovasyon ve iF Tasarım Ödülü gibi birçok uluslararası ödüle de sahip.

Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Air Pro, hibrit aktif gürültü önleme, 32 saate kadar kullanım süresi, hızlı şarj özelliği, ter ile suya karşı dayanıklı tasarımı ile öne çıkıyor.

earfun-air-pro-teknosafari

Air Pro, arka plan seslerini azaltmak ve insan seslerini daha duyulabilir hale getirmek için geliştirilen özel gürültü filtreleme algoritmasına sahip 6 mikrofonu ile, telefon görüşmelerinde de üst düzey performans sunuyor.

Free Pro ve Free 2 kablosuz kulaklıklar ise, gürültü engelleme algoritması, gelişmiş aktif gürültü önleme özelliği ve yalnızca 4,1 gr ağırlığındaki tasarımıyla dikkat çekiyor. Güçlü bass frekansları sunan kulaklık, binaural düşük gecikme moduyla, gecikmesiz bir dinleme deneyimi yaşatıyor.

Piyasada yer alan kulaklıklara kıyasla %35 daha iyi gecikme süresine sahip olan EarFun Free 2, ses ve görüntü arasında ideal senkronu sağlayabiliyor. aptX ve AAC ses kodekleri ile sorunsuz ve kesintisiz ses akışı sağlayan kulaklık, oyun modunda görüntü ve ses arasındaki gecikmeyi 60 ms değerine kadar düşürüyor.

İlginizi Çekebilir:

Hepsiburada, App Store’da Günün Uygulaması Oldu

Türkiye’nin Birçok Büyük Şirketleri, Casper Kurumsal Çözümleri Tercih Ediyor

Spotify’da Dinleyebileceğiniz En İyi Podcastler

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz