Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Honor, merkezi Shenzen, Çin’de olan ve Huawei‘ye ait olan bir akıllı telefon üreticisi, mobil internet sağlayıcı ve aksesuar üreticisidir. Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Honor MagicWatch 2’nin özel versiyonu olacak olan Honor MagicWatch 2 Limited Edition’u tanıttı. Standart versiyonundan ayrıldığı en önemli nokta ise dikkat çeken tasarım seçenekleri.

Genellikle orta segment telefonları ile tanınan Honor, giyilebilir teknolojik ürünlerle de adını duyurmak istiyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de raflarda yerini alacak olan akıllı saatin üzerinden çok zaman geçmeden özel versiyonu da duyuruldu.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition adı verilen akıllı saatin görselleri açığa çıktı ve resmi olarak tanıtıldı. Her kesimden kullanıcıyı hedefleyen marka bu akıllı saat için birçok farklı sanatçıyla işbirliğinde bulundu. Saatin kayışlarında da tasarımını devam ettiren model saatin içerisinde de oldukça etkileyici tasarımlar sunuyor.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition’a ait teknik özellikler:

Honor Magic Watch 2 Limited Edition, teknik özellikler itibari ile Honor Magic Watch 2 ile aynı. 1.39 inç’lik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip olan Magic Watch 2 Limited Edition, akıllı telefona Bluetooth ile bağlıyken dahili hoparlör ve mikrofon üzerinden çağrıları yanıtlayabliyor ve tekrar arama yapma fırsatı sunuyor. Akıllı telefonunuza gelen birçok bildirimi de ekranına yansıtarak tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan akıllı saat 128 MB depolama alanı sunuyor. 178 mAh batarya kapasitesi sunan akıllı telefonun ekran boyutu 1.2 inç ve 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip. 390 x 390 ekran çözünürlüğü sunan akıllı saati kablosuz olarak şarj edebilir ve NFC ile kablosuz alışveriş yapabilirsiniz.

Gücünü Kirin A1 işlemciden alan saatin içerisindeki temalar Huawei Health uygulaması sayesinde değiştirilebiliyor. Şimdilik Huawei Heath uygulamasında sınırlı sayıda tema bulunsa da Şubat 2020’de 85 tane yeni tasarım indirilebilir olacak.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition’ın ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi  fiyat etiketini taşıyacağını henüz bilinmiyoruz. Cihazın standart versiyonu ise 999 liradan satın alınabiliyor.

Apple Watch Series 5 detaylı inceleme – Apple kullanıcıları için satın alınabilecek en iyi akıllı saat