Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Huawei, ‘HiCar Smart Screen’ isimli araç içi akıllı ekranı için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. 30 Ekim’de Çin pazarında piyasaya sürülecek olan ürünün, bünyesinde bir ön kamera ile bulunduracağı görüldü.  

Huawei, ‘HiCar Smart Screen isimli araç içi akıllı ekranı için 15 saniyelik kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan video, izleyicilere ürünün tasarım detaylarına ilişkin bazı ipuçları verdi. Bununla birlikte; 30 Ekim’de Çin pazarında piyasaya sürülecek olan cihazın, dahili bir ön kamera ile geleceği görüldü. Diğer yandan şirket, akıllı ekranın donanım detayları ve özelliklerine ilişkin detaylı bilgi paylaşımında bulunmadı.

Aktarılan iddialara göre; Huawei ‘HiCar Smart Screen, ortalama bir tablet büyüklüğünde olacak. Üzerinde açılabilir bir kamera yer alan cihaz, ‘HarmonyOS 2.0’ işletim sistemini kullanacak. Bununla birlikte, araç içerisine ayrı bir aparat yardımıyla sabitlenecek olan model; kullanıcıların araç içerisinde çağrı alma, müzik dinleme, video izleme ve görüntülü konuşma gibi multimedya ihtiyaçlarını karşılayacak.  

Huawei araç içi akıllı ekran, ‘HiCar’ destekli otomobillerde kontrol paneli olarak kullanılabilecek

Huawei Araç İçi Akıllı Ekran

Huawei tarafından tanıtılan araç içi akıllı ekran ayrıca, bünyesinde kendi dahili hoparlörünü de bulunduracak. HiCar’ destekli otomobil kullanıcıları, cihazı bir kontrol paneli olarak da kullanabilecek. Söz konusu tüketiciler, ‘HiCar Smart Screen’ üzerinden araçlarına ilişkin detaylara kolaylıkla erişebilecek ve otomobilleriyle iletişim kurabilecek. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei, Yeni Bir Katlanabilir Akıllı Telefon Patenti Aldı 

Huawei, ‘Mate 30E Pro 5G’ Akıllı Telefon Modelini Tanıttı 

Huawei CEO’su, ‘Mate 40’ ve ‘iPhone 12’ Arasında Karşılaştırma Yaptı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz