iPhone 12 Mağazalara Ulaştı

Kısa bir süre önce ‘Hi Speed’ etkinliğinde tanıtılan ‘iPhone 12’ serisindeki ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’, bazı ülkelerde mağazalara ulaştı. Yeni ‘iPad Air’ da seriyle birlikte satışa sunuldu. Apple, söz konusu gelişmeyi yayınladığı fotoğraflarla duyurdu.  

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce online olarak gerçekleştirilen ‘Hi Speed’ etkinliğinde ‘iPhone 12’ serisini görücüye çıkarmıştı. Kutusundan şarj adaptörü ve kulaklık olmadan çıkacağı ifade edilen cihazlar, seçili ülkelerde ön siparişe açılmıştı. Ön sipariş sürecinde satışı gerçekleştirilen ürünlerin teslimatının ise Kasım ayı içerisinde yapılacağı belirtilmişti.  

Yaşanan gelişmeler sonrası; ‘iPhone 12’ serisindeki ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’ akıllı telefon modelleri, bazı ülkelerde mağazalara ulaştıEylül ayında düzenlenen ‘Apple Event’te tanıtılan yeni ‘iPad Air’ da iPhone 12’ modelleri ile birlikte raflardaki yerini aldı. Şirket, söz konusu gelişmeyi yayınladığı fotoğraflarla duyurdu. Yayınlanan fotoğrafların, Singapur’da yer alan ‘Orchard Road’ mağazasında çekildiği ifade edildi. Modellerin mağazalara ulaşmasının ardından seriye gösterilen ilgi ise dikkat çekti.  

Apple, mağazalarda kullanıcılarla buluşan ‘iPhone 12’ serisi ile ilgili yakında daha fazla fotoğraf paylaşacak

Apple iPhone 12 Fotoğraf

Diğer yandan; Apple, gelecek günlerde dünyanın çeşitli yerlerindeki mağazalarda kullanıcılarla buluşacak olan ‘iPhone 12’ serisine ilişkin daha fazla fotoğraf paylaşacağını açıkladı. Bunun yanında, çeşitli bölgelerdeki dağıtım merkezlerinin de sevkiyata hazırlandığının altı çizildi. Yaşanan gelişmeler sonrası, serinin Apple Türkiye mağazalarında ne zaman satışa sunulacağı da merak konusu oldu. Teknoloji devi, henüz konuya ilişkin resmi bir açıklama yapmadı.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei CEO’su, ‘Mate 40’ ve ‘iPhone 12’ Arasında Karşılaştırma Yaptı 

Kutusundan Şarj Aleti Çıkmayan ‘iPhone 12’, Aksesuar Pazarını Yüzde 30 Büyütebilir 

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nun Ekran Değişim Ücretleri Açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz