iPhone 12 Şarj Aleti
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Apple, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği ‘Hi Speed’ etkinliğinde yeni ‘iPhone’ ailesini görücüye çıkardı ve serinin, kutusundan şarj adaptörü olmadan çıkacağını açıkladı. Global mobil aksesuar markası Mcdodo’nun Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uçurum; kutusundan şarj aleti çıkmayan ‘iPhone 12’ serisinin, aksesuar pazarını yüzde 30 oranında büyüteceğine işaret etti.  

ABD’li teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği ‘Hi Speed’ etkinliğinde yeni ‘iPhone’ ailesini tanıttı ve serinin, kutusundan şarj adaptörü olmadan çıkacağını açıkladı. Yapılan tanıtımla birlikte, aksesuar pazarı da hareketlendi. Kutudan ‘iPhone 12’ ile birlikte çıkmayan şarj aleti ve kulaklıklar için artık tüketicilerin, alternatif markalara yöneleceği ifade edildi. iPhone 12’nin mobil aksesuar pazarında yeni bir dönem başlatacağına işaret eden ‘Mcdodo’, serinin aksesuar pazarını yüzde 30 oranında büyüteceğini belirtti.  

Mcdodo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uçurum, konuya ilişkin açıklamasında “Tüketiciye diğer markaların ürünlerini deneme fırsatı sunacak. Bu da iPhone tarafında aksesuar pazarını yüzde 30 büyütecek” ifadelerine yer verdi. Mcdodo’nun dijital göstergeli adaptörleri bulunduğunu ifade eden Uçurum, bu sayede kablodan geçen akımın görülebildiğini dile getirdi. Kabloları kullandıkça, içinden geçen akımın da azaldığı ve deforme olduğu ifade edildi. UçurumA tipi USB ve USB-C ile iPhone’ şarj edebilen Mcdodo adaptörleriyle, kablonun durumunun da görülebildiğinin altını çizdi.  

Mcdodo, ‘iPhone 12’ serisinin kutusundan çıkmayan kulaklık için de alternatifler sunuyor

iPhone 12 Kulaklık

Diğer yandan; ‘iPhone 12’ serisinde, kutudan çıkmayan kulaklık için de alternatifler olduğu belirtildi. ‘Lightning ve ‘Bluetooth kulaklıklarıniPhone’un orijinal kulaklık fiyatının 4’te birine denk geldiği ifade edildi. Uçurum, bu durumda tüketicilerin en az yarı fiyatına bu aksesuarlara sahip olabileceğine işaret etti. Mcdodo Türkiye Genel Müdürü, Mcdodo ürünlerinin; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden tüketicilerle buluştuğunu da sözlerine ekledi.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nun Ekran Değişim Ücretleri Açıklandı

iPhone 12 ve iPhone mini’nin Batarya Kapasiteleri Belli Oldu

Alabileceğimiz En İdeal Telefon , iPhone 12 ‘de Adaptör ve Kulaklık Neden Yok? – DigiToll #37 Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz