Apple’ın merakla beklenen bir sonraki etkinliği ‘California Streaming’ 14 Eylül’de gerçekleşecek. Şirketin yeni akıllı telefon serisi iPhone 13 ailesinin görücüye çıkacağı ana sayılı günler kala cihazların depolama kapasiteleri ve renk seçenekleri ortaya çıktı. 

14 Eylül Salı günü Apple , iPhone 13 cihaz yelpazesini resmi olarak tanıtacak. Yeni modellerin bu ay içinde perakendecilere ulaştırılması bekleniyor. Bu bağlamda daha önceden bazı referans bilgiler de paylaşılıyor. Bu bağlamda Ukrayna merkezli bir e-ticaret sitesinde ise iPhone 13 serisi depolama kapasiteleri ve renkleri belli olmuş durumda. Her ne kadar iPhone 13 serisinin bilgileri yer alsa da söz konusu veriler Apple tarafından doğrulanmadığı için kesin bilgi olarak düşünülmemesinde fayda var. 

Ukrayna merkezli e-ticaret sitesinin yayınladığı iPhone 13 serisi renk seçeneklerine bakıldığında iPhone 13 ve iPhone 13 mini modellerine ‘pembe’ de eklenmiş. Söz konusu Pembe iPhone 13 söylentisini daha önce de duymuştuk. Haberlerin artması gerçekten de bir pembe iPhone göreceğimizin sinyali olabilir.

Olası iPhone 13 serisi renk seçenekleri

iPhone 13 mini renk seçenekleri

  • Siyah, Mavi, Mor, Pembe, Beyaz, Kırmızı

iPhone 13 renk seçenekleri

  • Siyah, Mavi, Mor, Pembe, Beyaz, Kırmızı

iPhone 13 Pro renk seçenekleri

  • Siyah, Gümüş, Altın, Bronz

iPhone 13 Pro Max renk seçenekleri

  • Siyah, Gümüş, Altın, Bronz

iPhone 13 serisi depolama alanları

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre; iPhone 13 ve iPhone 13 mini, 64 GB veya 128 GB depolama alanıyla (başka 256 GB model olmayacaktı) gelecek. 

iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max, 128 GB/256 GB veya  512 GB depolama alanıyla gelecek. (dolayısıyla 1 TB model yok). 

Bir başka Ukraynalı web sitesi ise, 64GB modeli olmayan ancak 128GB, 256GB, 512GB ve hatta 1TB ile 13 mini iPhone olacağını belirtiyor. Ancak bu pek olası görünmüyor ancak şu an için bu bilgilerin kesin olmadığını gösterdik.

İlginizi Çekebilir:

Mahkeme Epic Games ve Apple Davasında Süreci Değiştirecek Bir Karar Verdi!

Apple, ‘Beats Studio Buds’ Kulaklığın Amazon Tanıtımında Samsung Galaxy S21 Kullandı! 

Apple, iPhone 13 Serisine Güç Butonuna Entegre Touch ID Ekleyecek

iPhone 12 Detaylı İnceleme | Kamera ve Oyun Performansı Nasıl?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz