Oyuncu kadrosunda Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger gibi efsane isimleri bulunduran Rus, Çin ortak yapımı olan The Iron Mask filmi için ilk fragman yayınlandı. 

Aksiyon, komedi filmleri ile sevilen Jackie Chan ve Terminatör filmi ile efsaneleşen Arnold Schwarzenegger’i buluşturan fantastik, macera filmi The Iron Mask için fragman yayınlandı. Rus ve Çin ortak yapımı olan The Iron Mask filmi 2014 yılında çekilmiş olan Rus yapımı The Forbidden Kingdom (Viy) filminin devamı niteliğinde. The Iron Mask filmi dövüş sahneleri ve görsel efektleri ile birlikte izleyenlerine keyif dolu anlar geçirtmeyi amaçlıyor.  

The Iron Mask fragman:

The Iron Mask filminde 18. Yüzyılda Uzak Doğu Rusya’nın haritalanması için görevlendirilen Jonathan Green isimli bir haritacının hikayesini anlatıyor. Jonathan Green rolünde ise Jason Flemyng bulunuyor. Arnold Schwarzenegger ise Londra Kulesi’nin koruyucusu James Hook karakterini canlandıracak. Efsane Çinli oyuncu Jackie Chan ise hapsedildiği kuleden kaçmayı amaçlayan Master rolünde.  

2014 yılında yapılan The Forbidden Kingdom filminin yönetmeni Oleg StepchenkoThe Iron Mask filminin de yönetmeni. Filmin oyuncu kadrosunda ise Anna Churina, Charles DanceXingtong Yao bulunuyor. Sihirli fantastik bir dünyada geçen The Iron Mask filmi 10 Nisan 2020 tarihinde İngiltere’de vizyona girecek.  

Yeniden çekilecek ”Teksas Katliamı” filminin yönetmenleri belli oldu

Will Smith’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi Bright’ın ikincisi için sevindirici haber