Okuma Süresi
1 dakika

Alman temizlik teknolojileri şirketi Kärcher, kullanıcıların evlerinin her köşesinde güvenilir ve hijyenik temizlik deneyimi yaşaması adına son dönemlerde oldukça popüler olan buharlı temizlik makineleri geliştirmeye devam ediyor. Kärcher, dik tip buharlı temizleme makinesi SC3 Upright EasyFix ile beklentilerin çok üzerinde hijyen ve temizlik sunduğunu belirtiyor. Üstelik buharlı temizliğin mükemmel performansına sahip olan SC3 Upright EasyFix ile bakterilerin yüzde 99.99’u ölüyor.

Buharlı temizlik makineleri, evlerinin her köşesinde güvenilir hijyen sağlamak isteyenlerin gözdesi haline geldi. Alman temizlik teknolojileri şirketi, dik tip buharlı temizleme makinesi SC3 Upright EasyFix ile beklentilerinizin çok üzerinde hijyen ve temizlik sunuyor. Üstelik buharlı temizliğin mükemmel performansına sahip olan SC3 Upright EasyFix ile bakterilerin yüzde 99.99’u ölüyor. 

Performansı ve ergonomik tasarımı ile yorulmadan temizlik konforu yaşatan makine, üç adımlı buhar akış kontrolü sayesinde sert zeminler ve hatta ahşap yüzeylerde bile mükemmel sonuç almanızı sağlıyor. Zengin ekipmanlara sahip olan cihazın özel başlığı sayesinde halılarınızda da temizlik ve hijyen sağlamanın huzurunu yaşatıyor.

Kesintisiz buhar ile hijyenik temizlik

Sadece 30 saniyelik bir ısınma süresinden sonra kullanıma hazır hale gelen buharlı temizleyici ile derin temizlik gerçekleştirmenin keyfini yaşayacaksınız. SC3 Upright EasyFix geniş aksesuarları sayesinde fayansları, sert zeminleri ve hatta en küçük boşlukları bile hijyenik olarak temizliyor. 

Kesintisiz çalışmayı sağlamak için çalışma sırasında bile su deposunu doldurabileceğiniz makine, çeşme suyu ile de çalışıyor. SC3 Upright EasyFix, entegre kireç çözme kartuşu ile kireç çözme problemini ortadan kaldırırken aralıksız buhar ile kesintisiz temizlik sunuyor.

İlginizi Çekebilir:

‘Karcher VC 5 Premium’ Kablosuz Süpürge, Minimum Enerji ile Maksimum Temizlik Vadediyor 

Yedikule Hayvan Barınağı, Profesyonel Karcher Ekibi ve Cihazları ile Temizlendi 

Karcher, Geliştirdiği Temizlik Makineleri ile Yüzde 80 Su Tasarrufu Sağlıyor! 

ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN – KARCHER EDI 4 – KARCHER BUZ KAZIYICI İNCELEMESİ:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz