Okuma Süresi
1 dakika

Netflix’in büyük bütçesiyle ve baş rolünde oynayan Will Smith ile gündeme gelen 2017 yapımı Bright filminin ikincisi için olumlu haberler geldi. 

2017 yılında Netflix’in 100 milyon dolar bütçeli filmi gündem olmuştu. Netflix yapmış olduğu bu büyük bütçeli filmde bir de Will Smith gibi bir oyuncuyu oynatınca beklentileri fazlasıyla yükseltmişti. Bright filmi günümüzde geçen ve fantastik öğelere sahip olan bir filmdi. Şehrin merkezinde lüks içinde yaşayan Elfler, ırkçılığa uğrayan Orklar, periler, insanlar derken, dikkat çekici bir dünyası olan Bright filmi çıktığında izleyenlerinden karışık yorumlar almıştı. Ama filmin sonunda bırakılan açık kapı yüzünden ve filmin geçtiği evrenin potansiyelinden umutlu olan izleyiciler 2. filmi bekliyorlardı.  

Daha önce onay alan ikinci filmden hiçbir haber gelmeyince hem izleyenlerin aklından silindi hem de iptal edildiğine dair dedikodular çıkmaya başlamıştı. Ama filmin yönetmeni David Ayer, yaptığı açıklamada filmin geliştirme sürecinde olduğundan bahsetti ve izleyenlere keşfedecekleri daha büyük bir dünya vermek istediklerini söyledi. Ayer, filmin hikayesini yakın zamanda tamamlamak istediklerini belirtti ama çıkış tarihi hakkında net bir bilgi vermedi. 

Fantastik dünyaları seven izleyiciler için ilgi uyandırıcı olan Bright, keyifli vakit geçirmek isteyen izleyicilere, eğlenceli vakit geçirtecek bir film diyebiliriz.

Birinci Bright filmi için Netflix Türkiye’nin yaptığı tanıtım filmi:

Burak Aksak ve Selçuk Aydemir Netflix’in İlk Türk Komedi Dizisini Hazırlıyor

Atiye Netflix Türkiye’nin en popüler dizisi oldu