Okuma Süresi
1 dakika

Aktif gürültü engelle özelliğine sahip kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3’ü, Timur Akkurt ve Kübra Sarıkaya  inceledi. Huawei kablosuz kulaklık FreeBuds 3 testi yayında…

Huawei FreeBuds 3 teknik özellikleri ne?

Huawei kablosuz kulaklık FreeBuds 3, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Kirin A1 işlemcisinden gücünü alan FreeBuds 3, kulaklıkları ve şarj kutusu ile birlikte 60 gramlık oldukça taşınabilir bir ağırlığa sahip. Bir kulaklığın ağırlığı ise yaklaşık 4.5 gram. Kulaklıkların her birinde 30 mAh’lik bir batarya bulunuyor, saklama ve şarj kutusu ise 410 mAh’lik bir bataryaya sahip. Bu sayede tek dolum şarj ile 4 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar dinleme süresi sunabiliyor. 

14.2 mm’lik Dinamik Sürücülere sahip olan FreeBuds 3, minik gövdesine rağmen, diğer kablosuz kulak içi kulaklıklara göre çok daha başarılı bir bass performansına sahip. Bluetooth 5.1 teknolojisini kullanan FreeBuds 3, akıllı cep telefonlarına kolay ve kesintisiz bağlantı sağlıyor, aynı zamanda çok daha az güç tüketimi sunuyor. FreeBuds 3’ün siyah ve beyaz renk seçeneğine sahip. Huawei Freebuds 3’ün tasarımı, teknik özellikleri ve kullanımına dair detaylar videomuzda.

Huawei FreeBuds 3 İnceleme Videomuz: