En Çok İzlenen Film Haziran

JustWatch, bu yılın Haziran ayında Türkiye’de en çok izlenen film ve dizileri açıkladı. Aktarılan detaylara göre; ‘Sessiz Bir Yer’, geçen ay Türkiye ağında en çok izlenen film oldu. Listenin ilk 5’inde; Sessiz Bir Yer’i, sırasıyla Zamanın Ötesinde, Malena’nın Büyüsü, Gizli Kusur ve Greenland: Son Sığınak takip etti.  

İstatistik platformu JustWatch, bu yılın Haziran ayında Türkiye’de en çok izlenen film ve dizileri açıkladı. Aktarılan detaylara göre; geçen ay, ‘Sessiz Bir Yer’ filmi Türkiye ağında en çok izlenen film oldu. Listenin ilk 5’inde; Sessiz Bir Yer’i, sırasıyla Zamanın Ötesinde, Malena’nın Büyüsü, Gizli Kusur ve Greenland: Son Sığınak filmleri takip etti. ‘Robot Köpek A-X-L’ filmi ise listede altıncı sıraya yerleşti.  

En Çok İzlenen Film Haziran

‘Soul’ filmi, yedinci sırada kendine yer bulurken ‘Hayat Güzeldir’ filminin, sekizinci sıradan listeye giriş yaptığı kaydedildi. Diğer yandan; ‘Dönüş Yok’ ve ‘Xtremo’ filmleri, sırasıyla dokuzuncu ve onuncu sıradan en çok izlenen filmler arasına giriş yaptı.  

Stranger Things, Haziran ayında Türkiye’de en çok izlenen dizi oldu

En Çok İzlenen Dizi Haziran

JustWatch, benzer şekilde Haziran ayının en çok izlenen televizyon içeriklerini de yayınladı. Paylaşılan detaylara göre; dünyaca ünlü Stranger Things dizisi, Haziran ayında Türkiye’de en çok izlenen dizi oldu. Listede; Stranger Things’i, sırasıyla Rick and Morty, Sweet Tooth, StartUp ve Solos takip etti. Kısa bir süre önce dördüncü sezonuyla dönüş yapan The Handmaid’s Tale ise altıncı sıradan listeye giriş yaptı. Listenin son dördünde; sırasıyla Record of Ragnarok, Katla, Yenilmez ve Sword Art Online yer aldı.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Dizi ve Film Aramaktan Sıkılanlar için: JustWatch

BluTV, 2021 Yılının Birinci Çeyreğinde de En Yüksek Pazar Payına Sahip Platform Oldu 

Türkiye’de 2020 Yılında En Çok İzlenen Film ve Diziler Belli Oldu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz