Kemal Kılıçdaroğlu ve Twitch Türkiye’nin bilindik isimlerinden Jahrein canlı yayında buluşuyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Jahrein’e konuk olacağı canlı yayın etkinliği 22 Mayıs’ta Twitch’te düzenlenecek. 

Geçen hafta sosyal medya mecralarında dolaşan bir videoda, bir gencin yaptığı Green Card başvurusuna gösterdiği sevinç oldukça konuşuldu. Twitter’da trendlerle giren konu hakkında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, paylaştığı bir video ile düşüncelerini aktardı. Videoyu “Biliyorum siz de uyumuyorsunuz gençler, gelin biraz dertleşelim…” ifadeleriyle paylaşan Kılıçdaroğlu’nun tweet’ini Jahrein alıntıladı. 

Jahrein: “Allah aşkına nasıl yapacaksınız bu dediklerinizi? 2018 seçim bildirgenizi okudum şimdi. Bana hiç yeterli gelmedi. Nolur birileri çıkıp artık bu gençlik için ayakları yere basan sağlam bir plan açıklasın!” ifadelerini kullanmıştı. Jahrein’e cevap veren Kılıçdaroğlu,  “Konuşulacak çok şey var. Ben hazırım. Chat de hazır olduğunda haber ver” paylaşımıyla ortak bir canlı yayın çağrısı yapmıştı. Kemal Kılıçdaroğlu ile ortak canlı yayın için Jahrein’den de yeşil ışık gelmişti. 

Kemal Kılıçdaroğlu Jahrein ile Twitch ‘te 

Kemal Kılıçdaroğlu ve Jahrein’in dünyanın en büyük canlı yayın platformlarından biri olan Twitch’te düzenleyeceği canlı yayının tarihi ise merakla bekleniyordu. Beklenen açıklama geldi. Başka bir Twitch yayıncısı olan PurpleBixi’nin yayınına katılan Jahrein, bir izleyicinin sorusuna verdiği yanıtla canlı yayının tarihini açıkladı. Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu 22 Mayıs Cumartesi günü canlı yayında birlikte olacak. Muhtemelen Ankara’da Kemal Kılıçdaroğlu ile yüz yüze düzenlenmesi beklenen canlı yayın için yapılan başka bir duyuru ise şu an yok. Ancak Jahrein, söz konusu yayının 22 Mayıs’ta gerçekleşeceğini belirten bir haberi paylaşarak aslında yayını duyurmuş oldu. 

Jahrein’in Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk alacağı canlı yayın etkinliği 22 Mayıs Cumartesi günü Twitch üzerinden izlenebilecek. Yayını kaçırmak istemeyenler buraya tıklayarak Jahrein’in Twitch kanalına erişim sağlayabilir.

İlginizi Çekebilir:

Twitch, Tarihinde İlk Kez Haftalık Ortalama 3 Milyon İzleyiciye Ulaşarak İzlenme Rekoru Kırdı 

Mansur Yavaş ve Pqueen’in Twitch Yayını Rekor Kırdı! 

A72 kamera ve oyun performansı nasıl? Samsung Galaxy A72 detaylı inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz