Huawei FreeBuds 4 Tanıtım Tarihi

Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık modelinin tanıtım tarihi belli oldu. Çin merkezli teknoloji şirketi, ‘FreeBuds’ ailesinin yeni üyesini 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan resmi bir tanıtım etkinliğinde görücüye çıkaracak. 5 farklı renk seçeneğiyle gelmesi beklenen ürün, ‘Aktif Gürültü Engelleme (ANC)’ özelliğine de sahip olacak.  

Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık modelinin tanıtım tarihi, kısa bir süre önce belli oldu. Aktarılan detaylara göre; Çin merkezli teknoloji şirketi, ‘FreeBuds’ ailesinin yeni üyesini 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan bir tanıtım etkinliğinde görücüye çıkaracak. Cihazın teknik detayları ve fiyatının da açıklanacağı etkinlikte şirket, ‘Pop-Up (Motorize)’ kameralı ‘Smart Screen SE’ akıllı televizyon modeli gibi bir dizi yeni ürününü daha kullanıcı beğenisine sunacak.  

FreeBuds 4’ ile ilgili şu ana kadar sızdırılan bilgilere göre ürün; beyaz, gri, gümüş gri, kırmızı ve siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle gelecek. ‘FreeBuds’ ürün ailesinin ses kalitesine ve pil ömrüne önemli iyileştirmeler getirmesi beklenen ürün, kısa bir süre önce tanıtılan ‘FreeBuds 4i’ gibi ‘Aktif Gürültü Engelleme (ANC)’ özelliğine de sahip olacak. Bununla birlikte; cihazın tasarım dili, ‘FreeBuds 3’ ile önemli benzerlikler taşıyacak. Fakat ‘FreeBuds 4i’deki tam kulak içi kulaklık tasarımı, ‘FreeBuds 4’te sürdürülmeyecek. Şirket, üründe bunun yerine daha ‘Apple AirPods’a benzeyen bir tasarım tercih edecek.  

Huawei, kısa bir süre önce ‘FreeBuds 4i’ kablosuz kulaklık modelini de tanıtmıştı

Huawei FreeBuds 4i Kablosuz Kulaklık

Diğer yandan; Huawei, kısa bir süre önceFreeBuds 4i’ kablosuz kulaklık modelini de tanıtmıştı. 22 dB’e kadar akıllı aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çeken ürün, önceki nesle göre yüzde 10 daha küçük bir şarj kutusu ile gelmişti. Tek şarjla 10 saat kesintisiz müzik dinleme imkanı ve 7.5 saat telefonla konuşma süresi sunan cihaz, şarj kutusuyla birlikte bu süreleri 22 saate çıkartıyordu. Yalnızca 10 dakika şarj ile 4 saat kesintisiz kullanılabilen FreeBuds 4i ayrıca, hem Android hem iOS cihazlarla uyumlu bir biçimde çalışabiliyordu.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei, 19 Mayıs’ta Pop-Up Kameralı ‘Smart Screen SE’ Akıllı Televizyon Modelini Tanıtacak 

Huawei Türkiye, 360 Derece Sanal Gayrimenkul Turu Platformu Geliştiriyor

Huawei, Özellikleri ve Kullanım Ömrüyle Dikkat Çeken FreeBuds 4i’yi Tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz