Yayınlanmaya başladığı andan itibaren adından sıkça söz ettiren İspanyol dizi La Casa De Papel’den hayranlarını sevindirici bir haber geldi. Netflix Türkiye hesabının duyurduğu bir videoyla dizinin 4. sezonunun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağı bildirildi.

İspanyol yapımı bir Netflix dizisi olan La Casa De Papel, kaldığı yerden devam edecek. Dizinin birinci sezonu Profesör ismiyle adlandırılan bir suç dehasının, tarihin en büyük soygununu planladığı ve İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için karar verdiği zamanları anlatıyordu. Soygunu başarıyla gerçekleştiren ekibin ikinci ve üçüncü sezonda soygundan sonra neler yaptıklarını izlemiştik. Özellikle üçüncü sezonda seyircilere büyük sürprizler sunan dizinin dördüncü sezonu ise hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından olan dizinin karakterleri isimlerini birer şehirden alıyor. Üçüncü sezonda ekibin üyelerinden olan Rio’nun kurtarılışını izlediğimiz dizinin dördüncü sezonu için anlaşmalar yapılmıştı.

Netflix Türkiye’den gelen bir videoyla da dizinin yeni bölümlerinin 3 Nisan 2020’de yayınlanacağı duyurulmuş oldu. Netflix Türkiye, tanıtımı “Part 4! 3 Nisan’da kaos devam ediyor!” sözleriyle paylaştı.

Yeni sezonu merakla beklenen La Casa De Papel’de Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric gibi oyuncular rol alıyor.