lg-renault-teknosafari

LG, bireysel tüketicilere sunduğu ileri teknolojiye sahip ürünlerin yanı sıra, iş hayatına yönelik sunduğu, iş yapış şekillerinin yanı sıra, süreçleri de kolaylaştıran, kullanıcılara konfor ve esneklik sağlayan ürünleriyle dikkat çekiyor. Sağlıktan otomotive birçok farklı alanda insanların hayatına dokunan şirketin kurumsal çözümleri, her geçen gün yaygınlaşıyor. Bunlardan biri olan yeni araç içi bilgi – eğlence sistemi 2022’de yola çıkmaya hazırlanıyor. 

LG Electronics’in (LG), ofis yaşamından mağazacılığa, perakendeden otomotiv, inşaat ve sağlık sektörüne kadar sunduğu teknolojik çözümlerle iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Çok katlı binalardan ticari alan, otel, AVM ve hastanelere yönelik olarak sunulan iklimlendirme çözümleri, yine sağlık sektörü için olmazsa olmaz görüntüleme montörleri, sektörü ne olursa olsun tüm ofis çalışanlarına konfor, verimlilik ve üretkenlik sağlayan monitörleri, otomotiv sektörüne yönelik teknolojik çözüm ve ürünleriyle LG, tüketicilerin hayatlarına göründüğünden daha da fazla dokunuyor.

Şirketin son dönemde dikkat çeken adımlarından biri otomotiv alanında yaşandı. Otonom, elektrikli gibi modellerin çok daha sık konuşulduğu bugünlerde teknoloji şirketlerinin bu alandaki adımları da dikkat çekiyor.

lg-arac-ici-renault-teknsoafari

Kısa süre önce LG Otomotiv Bileşenleri İş Birimi tarafından otomotiv aydınlatma ve far sistemleri sağlayıcısı ZKW Group satın alınmıştı. Bununla birlikte Temmuz ayında piyasaya sürülen LG Magna e-Powertrain için, Magna International ile yapılan ortak girişim duyurulmuştu. LG, bu gelişmeler ile birlikte otomotiv sektöründe adını daha fazla duyuracak adımlar atmaya devam ediyor.

LG tarafından araçlar için sunulan çözümler de otomobil markaları tarafından tercih ediliyor. LG ‘nin yeni nesil araç içi bilgi – eğlence sistemi, 2022’de yeni Renault Megane E-Tech Electric ile piyasaya sürülecek. Şirketin bu adımları teknoloji şirketlerinin otomotiv alanındaki yatırımlarının güçlü bir örneği konumunda. Öte yandan şirketin birçok farklı alandaki kurumsal çözümü de günlük yaşamı şekillendirmeye devam ediyor.

LG Electronics, ofis yaşamından mağazacılığa, perakendeden otomotiv, inşaat ve sağlık sektörüne kadar sunduğu teknolojik çözümler ile iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

İş Yaşamının Olmazsa Olması: Monitörler

lg-monitor-teknosafari

Günümüzün farklılaşan çalışma ortamlarında LG, monitör çözümleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. LG monitörler, kullanıcıların içerik oluşturmadan oyuna kadar birçok alanda profesyonel sonuçlar sunuyor.

Yenilikçi çözümler ile profesyonellerin hayatını kolaylaştıran LG, kişisel bilgisayarlar için USB tabanlı kablosuz ekran paylaşım çözümü sunuyor. LG One: Quick Share ile ekran paylaşımı çok daha kolay ve güvenilir hale geliyor.

Çok Katlı Bina, Ticari Alan ve Hastaneler İçin İklimlendirme Çözümleri

lg-iklimlendirme-teknosafari

Çok katlı binalar, AVM ve benzeri ticari alanlar, hastaneler, kamusal alanlar ve işletmeler, iklimlendirme sistemlerinin koşullarına ve hijyen kurallarına uygunluğu ile öne çıkıyor.

Çok katlı binalar için gelişmiş teknolojileri birleştiren entegre bir çözüm olan LG Multi V, üst düzey konfor sağlarken, işletme maliyetlerini de minimuma düşürüyor. Maksimum enerji verimliliği sağlayan çözümler, bina içerisinde aynı anda, çeşitli alanlarda veya birbirinden bağımsız bir şekilde ısıtma ya da soğutma seçeneği sunuyor.

LG Sağlık Sektöründe de Söz Sahibi

lg-hastane-doktor-teknosafari

LG, sağlık sektörüne sunduğu ve sağlık görevlilerinin tanı ve teşhis komalarını kolaylaştıracak medikal ürünleri ile de tüm dünyada adından söz ettiriyor. Türk sağlık sisteminin önde gelen kuruluşları tarafından da tercih edilen LG, özellikler görüntü kalitesi ve radyoloji için önemli olan gri renk keskinliği ile öne çıkıyor.

Şirketin sunduğu monitörlerin en önemli özelliklerden birisi ise, 6 MP olarak 2 ekran halinde kullanılabiliyor olması. Sağlık sektöründe genellikle 5 MP olarak 2 ayrı monitör yan yana kullanılırken, LG ile tüm işlemler tek monitör üzerinden çözümleniyor.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz