oppo-yonga-seti-uretecek-teknosafari

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, 14-15 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Oppo Inno Day 2021 içerisinde yeni teknolojilerini tanıtacak. Oppo’nun ilk NPU (Nöral İşlem Birimi) ve yeni akıllı gözlüklerinin yanı sıra birçok yeni teknoloji de ilk kez görüntülenecek.

Oppo Inno Day 2021, 14 – 15 Aralık tarihlerinde çevrimiçi ve fiiksel olarak gerçekleştirilecek. Çevrimiçi etkinlik sırasında, Oppo’nun Kurucusu ve CEO’su Tony Chen, şirketin kurumsalr stratejileri ve Ar-Ge yenilikleri hakkında açılış konuşması yapacak. Ayrıca birçok yeni teknoloji de tanıtılacak.

Inno Day 2021 etkinliği kapsamında Oppo Retractable Camera ve Digital Human da dahil olmak üzere son teknolojiler detaylandırılacak. Ek olarak, görüntüleme, yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve 5G ile ilgili diğer yenilikler de duyurulacak.

oppo-inno-day-2021-teknosafari

Oppo Inno Day 2019 yılında ilk kez düzenlenmesinin ardından her yıl yeni ürünlerin ve teknolojilerin tanıtıldığı bir etkinlik haline geldi. Inno Day 2019 sırasında Oppo, sanal gerçeklik gözlükleri, 5G CPE ve akıllı saat serisini duyurmuştu. Geçtiğimiz yıl ise şirket, genişletilebilir ekrana sahip akıllı telefonu Oppo X 2021, artırılmış gerçeklik gözlüğü AR Glass 2021 ve artırılmış gerçeklik uygulaması CybeReal olmak üzere 3 ürün sergilemişti. Bu yıl OPPO, teknolojik gelişmelerin sınırlarını her zamankinden daha fazla zorlayan en son başarılarını sunarak bu geleneği sürdürecek.

OPPO ayrıca, kullanıcıların OPPO’nun en son yeniliklerini deneyimlemek ve daha fazlasını öğrenmek için 14–15 Aralık 2021’de avatarları kullanabilecekleri bir sanal lansman oluşturacak.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz