LG TONE Free kablosuz kulaklıklar Bluetooth olmayan cihazlarda da kablosuz kullanım sunuyor. Ayrıntılar haberimizde

LG Electronics, LG TONE Free FP9 kablosuz kulaklıkları ile kablosuz kulaklık deneyimini güncelliyor. Aktif, yüksek enerjili yaşam tarzı için ideal olan en yeni LG TONE Free modelleri, rahat kulak içi uyumu, gelişmiş Meridian teknolojisi destekli sesi, güçlü aktif gürültü engelleme özelliği ve hijyeni artıran UVnano şarj kutusu ile geliştirilmiş fonksiyonlara sahip. Yeni Plug & Wireless özelliği sayesinde Bluetooth olmayan cihazlarda da kablosuz kullanım imkanı sunan yeni TONE Free kablosuz kulaklıklar Altın Rengi ve Kömür Siyahı renk seçenekleriyle bu ay Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuluyor.Kullanıcılar, LG TONE Free ile birlikte gelen USB-C – AUX kablosu sayesinde şarj kutusunu masaüstü bilgisayar, koşu bandı ve uçak içi eğlence sistemi gibi Bluetooth özelliği olmayan cihazlara bağlayarak kablosuz kulaklık deneyimini yaşayabiliyor.

Kendi kendini temizleyen şarj kutusu

 LG TONE Free’nin şarj kutusu, kulaklığın kendi kendini temizlemesine olanak tanıyor. Hijyen konusunda endişesi olan kullanıcıların TONE Free ile kulaklıklarını şarj etmek için kutuya koyması yeterli oluyor. UVnano özellikli TONE Free sadece 5 dakikada hızlı şarj ederken kendi kendini temizliyor ve 1 saatlik bir dinleme süresi sunuyor. Toksik olmayan, hipoalerjenik silikondan yapılmış rahat, medikal uyumlu jel başlıkları ile müzik deneyimi sağlıyor. Tam şarjlıyken kesintisiz 10 saat kullanılabilen LG TONE Free, özel şarj kutusundan ekstra 14 saat kullanım sağlıyor. Böylelikle, kulaklığın şarj ömrü 24 saate kadar çıkıyor. Suya, yağmura, tere karşı koruma sağladığının işareti olan IPX4 sertifikasına sahip LG TONE Free kulaklıklar arama kalitesini üst düzeye çıkaran yüksek performanslı yerleşik 3 mikrofona sahip.

Deniz kabuğu şekilli tasarımı

 LG TONE Free kulak içi kulaklıklar, yüzlerce kulağı analiz ederek geliştirilmiş yeni dizaynıyla kulağın şekline uyan tasarım sunuyor. LG, TONE Free EarSeal tasarımını geliştirmek için Kore’nin ünlü Ergonomik Tasarım Teknolojisi Laboratuvarı ile POSTECH’te işbirliği yaparak ergonomik analiz ile kulaklık takan herkes için optimum konfor ve şık bir uyum sağlayan kulak içi kulaklıklar geliştirdi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz