motorlu perde teknolojisi ile gizliliğinizi koruyun

Perdelerin en önemli özelliği gizliliğimizi korumak. Motorlu perde teknolojisi ile bunu zamanlamak ve yönetmek artık çok kolay. Detaylar haberimizde.

Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan perdelerin önemli bir işlevi de özel hayatımızı korumak. Özellikle akşamları ışıklar yandığında, evlerimiz dışarıdan kolayca izlenebilir hale geliyor. Bu durum bizi huzursuz etse de perdelerimizi kapatmaya da üşenebiliyoruz. Motorlu perde sistemleri, bunun için ideal bir çözüm sunuyor. Akıllı ev ve otomasyon sistemlerin önde gelen markalarından olan Somfy evinizdeki tüm perdeleri, uzaktan kumanda ya da akıllı telefon ile kontrol edevilme imkanı sunuyor. Böylece akşamları hava karardığında, yerinizden kalkmadan, telefondan ya da kumandadan bir dokunuşla perdelerinizi kapatıp, meraklı gözleri dışarıda bırakmanız ve evinizde huzurla vakit geçirebilmeniz mümkün oluyor.

Bu teknolojinin güzel tarafı ise perdelerin stor ya da katlamalı, silüet ya da zebra, plise ya da tül olmasının fark etmemesi. Tüm perdelere motorlu perde teknolojisi uygulanabiliyor. Somfy her perdeye uygun çözümler sunuyor, dolayısıyla kullanıcıya sadece evine uygun olanı seçmek kalıyor. Motorlu sistemler sayesinde, perdeleriniz çaba sarf etmeden, düzgünce hizalanıyor ve yıpranmaları önleniyor. Kablosuz motorlu sistemler tercih edildiğinde elektrik bağlantılarına da gerek kalmıyor. Ayrıca son derece sessiz motorlar sayesinde evinizde hiçbir şekilde rahatsız edici gürültüler oluşmuyor.

Somfy motorlu perde sistemleri, kablosuz olarak kontrol avantajı da sunuyor. Somfy kumandasındaki “MY” fonksiyonu ile tek bir tuşa basılarak perdeler önceden ayarlanmış favori konumuna gelebiliyor. Ayrıca; Somfy’nin akıllı ev çözümleri TaHoma switch ve Connexoon ile de uyumlu olduğundan, perdelerinizi evde değilken bile cep telefonunuzdan kontrol etmeniz mümkün oluyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Logitech Pop Keys Klavye ve Mouse Satışa Çıktı

Xiaomi Leica Ortaklığı Nihayet Doğrulandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz